/ اخبار بیت کوین / مدیر تحقیقات کوین سنتر: بیت کوین (Bitcoin) به طور کامل جای سیستم مالی فعلی را نخواهد گرفت

2 سال پیش

زمان مطالعه : 5 دقیقه

مدیر تحقیقات کوین سنتر: بیت کوین (Bitcoin) به طور کامل جای سیستم مالی فعلی را نخواهد گرفت

مدیر تحقیقات کوین سنتر: بیت کوین (Bitcoin) به طور کامل جای سیستم مالی فعلی را نخواهد گرفت

به گفته پیتر ون ولکنبرگ (Peter Van Valkenburgh) مدیر بخش تحقیقاتی کوین سنتر (Coin Center) ، رشد بیت کوین (Bitcoin) ممکن است به معنای پایان یافتن پول و بانکداری سنتی نباشد.

 

وی طی مصاحبه ای در روز جمعه با واشنگتن ژورنال گفت:”من فکر می کنم در جامعه بیت کوین (Bitcoin) افرادی وجود دارند که احتمالاً سر و صداهای زیادی درباره تسلط بیت کوین (Bitcoin) بر همه سیستم های اقتصادی راه می اندازند و اینکه هیچ کس دیگر از دلار یا بانک استفاده نخواهد کرد و من فکر می کنم این اظهارات کمی احمقانه است. ”

 

“واقعیت این است که گاهی اوقات معامله با بیت کوین (Bitcoin) همان چیزی است که شما می خواهید. قطعاً اگر در کشوری مانند نیجریه یا بلاروس زندگی کنید ، استفاده از بیت کوین (Bitcoin) برای شما مفیدتر خواهد بود. در ایالات متحده ، ما یک سیستم بانکی کاملاً پایدار ، قوانین مناسب و یک دولت با عملکردی کاملاً خوب داریم. ”

کاربرد بیت کوین (Bitcoin) می تواند به موقعیت جغرافیایی کاربران بستگی داشته باشد. در برخی از کشورها ، بیت کوین (BTC) بیشتر به عنوان یک دارایی سفته بازی است که برای معامله و سرمایه گذاری استفاده می شود.

 

در مناطق دیگر ، بیت کوین (Bitcoin) می تواند به عنوان ابزاری برای آزادی بیشتر ، انعطاف پذیری بیشتر و پرداخت سریعتر و همچنین راهی برای مقابله با تورم در مقایسه با دارایی و ارزهای سنتی ، به کاربران ارائه دهد.

 

“به طور کلی ، در ایالات متحده ، شما احتمالاً هنوز از کارتهای اعتباری و ونمو و مواردی از این قبیل استفاده خواهید کرد ، اما شاید بخواهید مقداری بیت کوین (Bitcoin) نیز بخرید زیرا می تواند راهی برای متعادل کردن سبد سرمایه گذاری شما در برابر تهدید تورم باشد. “.

 

وی خاطرنشان کرد: “بنابراین شاید ، به عنوان بخشی از سبد سرمایه گذاری متعادل که شامل سایر سرمایه گذاری های امن تر نیز هست ، ممکن است کمی بیت کوین (Bitcoin) برای محافظت از سرمایه در برابر تورم داشته باشید.”

 

ترجمه شده توسط مجله خبری نیپوتو


0

خرید و فروش ارزهای دیجیتال از امروز شروع کنیدثبت دیدگاه

لیست نظرات (0)