/ اخبار بیت کوین / مایکرو استراتژی 414.4 میلیون دلار بیت کوین خریداری کرد؛ موجودی بیت کوین آن به 3.5 میلیارد دلار رسید

1 سال پیش

زمان مطالعه : 5 دقیقه

مایکرو استراتژی 414.4 میلیون دلار بیت کوین خریداری کرد؛ موجودی بیت کوین آن به 3.5 میلیارد دلار رسید

مایکرو استراتژی 414.4 میلیون دلار بیت کوین خریداری کرد؛ موجودی بیت کوین آن به 3.5 میلیارد دلار رسید

این شرکت تجزیه و تحلیل داده های تجاری از آگوست 2020 در بیت کوین (BTC) سرمایه گذاری کرده است.

مایکل سیلر (Michael Saylor)، مدیرعامل شرکت مایکرو استراتژی (MicroStrategy)، روز دوشنبه در توییتر اعلام کرد این شرکت اخیرا 7002 بیت کوین به ارزش تقریبی 414.4 میلیون دلار با میانگین قیمتی 59.187 دلار برای هر کوین خریداری کرده است.

این شرکت اکنون دارای 121.044 بیت کوین به ارزش 3.57 میلیارد دلار است. میانگین قیمت خریداری شده با احتساب کوین های قبلی 29.534 دلار است.

مایکرو استراتژی در آگوست 2020، اعلام کرد که بیت کوین را به عنوان دارایی ذخیره در خزانه خود در نظر خواهد گرفت و به این اشاره کرد که این ارز دیجیتال یک ابزار ذخیره قابل اعتماد و سرمایه گذاری جذاب با پتانسیل بازدهی بیشتر در طولانی مدت نسبت به نگهداری پول نقد است. علاوه بر این، این شرکت به ارزهای دیجیتالی که توسط دولت‌ ها برای مبارزه با تورم احتمالی و کاهش ارزش ارزهای فیات منتشر می‌ شود، اشاره کرد. از آن زمان تاکنون، مایکرو استراتژی تقریبا به طور مداوم در هر سه ماه بیت کوین خریداری کرده است.

به طور معمول، زمانی که قیمت بیت کوین کاهش می یابد، سرمایه گذاران روزانه ضرر می کنند و زمانی که قیمت افزایش می یابد، سود می برند اما این لزوما برای مایکرواستراتژی صدق نمی کند. فونگ لی (Phong Le)، رئیس و مدیر مالی مایکرو استراتژی طبق رونوشت کنفرانس درآمد شرکت که ماه گذشته منتشر شد گفت: طبق قوانین حسابداری، دارایی های بیت کوین این شرکت به عنوان دارایی های نامشهود با عمر نامحدود طبقه بندی می شوند. این بدان معناست که در هر زمانی پس از خرید بیت کوین، اگر ارزش منصفانه یا ارزش بازاری بیت کوین کمتر از ارزش دفتری آن باشد، شرکت باید هزینه های کاهش ارزش دارایی را شناسایی کند. پس از آن می توان از این هزینه های کاهش دارایی برای جبران بدهی مالیات بر درآمد شرکت استفاده کرد.

ترجمه شده توسط مجله خبری نیپوتو


0

خرید و فروش ارزهای دیجیتال از امروز شروع کنیدثبت دیدگاه

لیست نظرات (0)