/ اخبار آلت کوین ها / لایت کوین و سولانا در ماه نوامبر بازدهی بهتری از صندوق های سرمایه گذاری مبتنی بر بیت کوین داشتند

زمان مطالعه : 5 دقیقه

لایت کوین و سولانا در ماه نوامبر بازدهی بهتری از صندوق های سرمایه گذاری مبتنی بر بیت کوین داشتند

لایت کوین و سولانا در ماه نوامبر  بازدهی بهتری از صندوق های سرمایه گذاری مبتنی بر بیت کوین داشتند

به گفته شرکت تحلیلی کریپتوکامپر (CryptoCompare)، محصولات سرمایه‌ گذاری مبتنی بر بیت‌ کوین (BTC) رقابت شدیدی با محصولات مبتنی بر آلت‌ کوین ها دارند.

این شرکت در گزارش جدیدی می‌ گوید که محصولات سرمایه‌ گذاری مبتنی بر لایت‌ کوین (LTC) و بلاکچین (blockchain) قرارداد هوشمند سولانا (SOL) در دوره 30 روزه منتهی به 19 نوامبر، بازدهی بهتری نسبت به محصولات مبتنی بر بیت کوین داشته‌ اند.

محصولات سرمایه گذاری مبتنی بر سولانا شرکت 21Shares و لایت کوین شرکت گری اسکیل به ترتیب با بازدهی 22.0 درصد و 14.9 درصد، عملکرد بهتری نسبت به محصولات مبتنی بر بیت کوین داشتند.

کریپتو کامپر می‌ گوید در دوره ای که محصولات مبتنی بر اتریوم و سولانا سود ثبت کردند، محصولات سرمایه‌ گذاری مبتنی بر بیت‌ کوین ریزش داشتند.

محصولات مبتنی بر بیت کوین طی 30 روز گذشته ریزش هایی از 6- درصد تا -13- درصد را تجربه کردند، در حالی که محصولات مبتنی بر اتریوم شاهد افزایشی بین 0.5 تا 7 درصد بودند.

محصولات مبتنی بر سولانا شرکت 21Shares با 22 درصد رشد بیشترین افزایش را تجربه کرد.

این گزارش همچنین تاکید می‌ کند که در دوره ماهانه سطح دارایی‌ های تحت مدیریت (AUM) برای بیت‌ کوین کاهش قابل‌ توجهی داشته است در حالیکه دارایی‌ های تحت مدیریت برای سایر صندوق های مرتبط با ارزهای دیجیتال افزایش یافته است.

دارایی‌ های تحت مدیریت بیت کوین در ماه نوامبر 9.5 درصد ریزش کرد و به 48.7 میلیارد دلار رسید و این بزرگترین ریزش ماهانه آن از ماه جولای بود. در همین حال، دارایی‌ های تحت مدیریت اتریوم و سایر محصولات ارزهای دیجیتال به ترتیب با 5.4 درصد افزایش به 16.6 میلیارد دلار و 10.4 درصد به 2.6 میلیارد دلار رسیدند.

این افت سهم بیت کوین از بازار را  از 73.7 درصد به 70.6 درصد در ماه نوامبر کاهش می دهد.

ترجمه شده توسط مجله خبری نیپوتو


0

خرید و فروش ارزهای دیجیتال از امروز شروع کنیدثبت دیدگاه

لیست نظرات (0)