/ اخبار آلت کوین ها / قیمت پالیگان گرایش به صعودی چشمگیر را نشان می‌ دهد؛ آیا مقاومت 2.5 دلاری را خواهد شکست؟

زمان مطالعه : 5 دقیقه

قیمت پالیگان گرایش به صعودی چشمگیر را نشان می‌ دهد؛ آیا مقاومت 2.5 دلاری را خواهد شکست؟

قیمت پالیگان گرایش به صعودی چشمگیر را نشان می‌ دهد؛ آیا مقاومت 2.5 دلاری را خواهد شکست؟

قیمت پالیگان (MATIC) بسیار بالاتر از سطوح حمایتی قرار گرفته و در حال آزمایش یک سطح مقاومت مهم کمی بالاتر از 2.1 دلار است.

این دارایی می‌ تواند قبل از عبور از منطقه تثبیت قیمت، دوباره سطوح حمایتی پایین‌ تر را آزمایش کند.

با شروع هفته جدید، به نظر می رسد فضای کریپتو از واگرایی نزولی تغییر کرده است. در حالیکه تعداد کمی از آلت کوین ها روندی صعودی را آغاز کرده اند، رمزارزهای غالب مانند بیت کوین (BTC) و اتریوم (ETH) در حال تلاش برای خروج از تثبیت قیمت هستند. پالیگان در میان توکن هایی با بیشترین رشد قیمتی است که در روند صعودی قرار دارد و سطوح بالایی مقاومت را آزمایش می کند. با این حال، قبل از شروع رالی صعودی می توان انتظار اصلاح قیمتی کوچکی را داشت.

در این رابطه بخوانید‌ : موقعیت باز (Open Position) چیست؟ و با چه ریسکی مواجه است؟

قیمت پالیگان از آن زمان تا به امروز در محدوده صعودی قرار گرفت تا رکوردهای ماهانه نزدیک به 2.6 دلار را ثبت کند و سپس در واگرایی نزولی قرار گرفت. این دارایی با وجود روند نزولی،سطوح حمایت را حفظ کرد و از ابتدای ماه جاری در امتداد خط روند صعودی قرار داشت. با این حال هنوز باید به راس مثلث متقارن برسد و از این رو، در انتظار یک اصلاح کوچک هستیم.

قیمت پالیگان در یک مثلث متقارن قرار دارد و با راس مثلث فاصله زیادی دارد. یک اصلاح کوتاه امکان پذیر است زیرا این دارایی طی چند ساعت گذشته در تلاش است تا از سطح مقاومت 2.2 دلاری عبور کند اما شکست خورده است.

احتمال ریزش قیمت به سطوح پایین‌ تر حمایت، درست زیر 2 دلار بسیار زیاد است، اما ممکن است کوتاه مدت باشد.

به نظر می رسد حجم خرید در سطوح فعلی مناسب است و از این رو روند صعودی می تواند تا آخر هفته ادامه یابد، اما رسیدن به سطوح مقاومت مهم همچنان نامشخص است.

در مجموع، به نظر می رسد قیمت پالیگان در پایان هفته روند صعودی قابل توجهی را تجربه کند. در حالی که احساسات حاکم بر بازار صعودی می شود، قیمت پالیگان نیز می تواند به سرعت افزایش یابد و این احساسات را بدون اتلاف وقت، جذب کند و در نهایت به سمت هدف بعدی برود و به هدف سالانه خود در حدود 2.5 دلار برسد.

ترجمه شده توسط مجله خبری نیپوتو


0

خرید و فروش ارزهای دیجیتال از امروز شروع کنیدثبت دیدگاه

لیست نظرات (0)
قیمت لحظه‌ای

بیت کوین

(BTC)
0.00٪

$ 0.00

0 تومان

خرید و فروش بیت کوین