/ اخبار بیت کوین / طبق نظرسنجی جدید بنک او امریکا (Bank of America) بیت کوین (Bitcoin) به عنوان شلوغ ترین بازار معاملاتی از بازار فناوری پیشی گرفته است

2 سال پیش

زمان مطالعه : 5 دقیقه

طبق نظرسنجی جدید بنک او امریکا (Bank of America) بیت کوین (Bitcoin) به عنوان شلوغ ترین بازار معاملاتی از بازار فناوری پیشی گرفته است

طبق نظرسنجی جدید بنک او امریکا (Bank of America) بیت کوین (Bitcoin) به عنوان شلوغ ترین بازار معاملاتی از بازار فناوری پیشی گرفته است

بیت کوین (Bitcoin) یک بار دیگر از سهام فناوری پیشی گرفته است و بر اساس نظرسنجی اخیر بنک او امریکا به شلوغ ترین بازار معاملاتی تبدیل شده است.

 

طبق گزارش رویترز و بر اساس پاسخ 36 درصد از افراد ، قراردادهای خرید بیت کوین (Bitcoin) بیشترین معامله در بازار بوده است و از بازار فناوری در نظرسنجی ژانویه 2021 از سوی بنک او امریکا پیشی گرفته است.

 

طبق این گزارش این اولین بار است که معاملات بازار “فناوری” از اکتبر 2019 در صدر لیست نبوده است. نتیجه همچنین نشان دهنده افزایش مداوم احساسات مثبت سرمایه گذاران نسبت به بیت کوین (BTC) است که در دسامبر 2020 در جایگاه سوم این لیست قرار داشت.

 

در واقع ، گزارش دسامبر سال 2020 میلادی تقاضای سالم برای دارایی های پرریسک را نشان می داد و اکثر شرکت های مدیریت دارایی برای اولین بار از سال 2013 پول نقد را کنار گذاشتند.

منبع: توییتر

با این حال ، سهام فناوری در حال حاضر با مشکلاتی روبرو است و شاخص نزدک و داو جونز در هفته دوم ژانویه به ترتیب 150 و 90 واحد پایه سقوط کردند.

 

در سال 2017 ، بیت کوین (Bitcoin) به عنوان شلوغ ترین بازار معاملاتی در نظرسنجی جهانی بنک او امریکا (BofA) و مریل لینچ (Merrill Lynch) انتخاب شد.

 

در نظرسنجی دیگری که توسط رویترز گزارش شده است ، پاسخ دهندگان اظهار داشتند بیت کوین (Bitcoin) در حباب قرار دارد. براساس این گزارش ، بیش از نیمی از سرمایه گذاران در این نظرسنجی پیش از پایان سال 2021 کاهش 50 درصدی قیمت بیت کوین (Bitcoin) را پیش بینی کردند.

 

بیت کوین (Bitcoin) در حال حاضر نشانه هایی از تثبیت بالاتر از سطح 36،000 دلار را نشان می دهد که می تواند یک عامل صعودی برای یک جهش دیگر به رکورد قیمت 40،000 دلاری باشد. به گفته تحلیلگران جی پی مورگان (JP Morgan) ، بیت کوین (BTC) باید مجددا به 40000 دلار بازگردد یا اصلاح 30 درصدی را تجربه کند.

 

در زمان نگارش این مطلب ، بیت کوین (Bitcoin) علیرغم سقوط حدود 4000 دلاری از رکورد تاریخی خود در 8 ژانویه ، از ابتدای سال تا کنون بیش از 26 درصد صعود کرده است.

 

ترجمه شده توسط مجله خبری نیپوتو


0

خرید و فروش ارزهای دیجیتال از امروز شروع کنیدثبت دیدگاه

لیست نظرات (0)
قیمت لحظه ای

بیت کوین

(BTC)
۲.۱۳٪

$۴۲,۳۵۶,۰۷۳.۳۸

۱۲۳,۹۵۴,۵۸۰ تومان

خرید و فروش بیت کوین