/ اخبار اتریوم / سه صندوق قابل معامله در بورس اتریوم (Ethereum) طی یک روز در کانادا تایید شدند

2 سال پیش

زمان مطالعه : 5 دقیقه

سه صندوق قابل معامله در بورس اتریوم (Ethereum) طی یک روز در کانادا تایید شدند

سه صندوق قابل معامله در بورس اتریوم (Ethereum) طی یک روز در کانادا تایید شدند

سرمایه گذاران بازار بورس کانادا به زودی طیف گسترده ای از گزینه ها را برای استفاده از (ETF) های اتریوم (Ethereum) در اختیار خواهند داشت.

 

اگرچه این صندوق ها هنوز در ایالات متحده تایید نشده اند اما به زودی سرمایه گذاران کانادایی گزینه های زیادی برای فعالیت در بازار اتریوم (ETH) از طریق (ETF) خواهند داشت زیرا قانونگذاران این کشور سه (ETF) مختلف اتریوم (Ethereum) را در یک روز تأیید کرده اند .

 

قانونگذاران کانادایی (Purpose) ، (Evolve ETF) و (CI Global Asset Management) را برای راه اندازی (ETF) های اتریوم (Ethereum) تأیید کرده اند که اولین (ETF) اتریوم (ETH) در آمریکای شمالی و از اولین (ETF) های اتریوم (Ethereum) در جهان خواهد بود.

 

برخی از تحلیلگران خاطرنشان کردند که ممکن است تایید همزمان هر سه مورد بخشی از تلاش برای مبارزه با مزیت یا برتری ناعادلانه باشد. به نظر می رسد صندوق پرپز ، اولین (ETF) بیت کوین (Bitcoin) آمریکای شمالی که دارایی های آن به سرعت به 1.3 میلیارد دلار افزایش یافت ، در حالی که رقبای آن منتظر تایید بودند ، به جایگاه برتری رسیده است. صندوق (Evolve Fund Group) با وجود اینکه دو روز پس از پرز راه اندازی شد و کارمزد آن 25 درصد کمتر است فقط موفق به جذب 100 میلیون دلار سرمایه شد.

 

یکی از خبرنگاران بلومبرگ گفت که صندوق های (CL Galaxy) و (Purpose) از 20 آوریل شروع به فعالیت می کنند. صندوق (Evolve) که درخواست خود را در ماه مارس ارائه داده بود نیز در همان روز فعالیت خود را آغاز می کند.

بازار بورس کانادا پیش از این اشتیاق قابل توجهی برای ورود به بازار دارایی های دیجیتال نشان داده بود.  (ETF) بیت کوین (Bitcoin) پرپز در اولین روز فعالیت خود 100 میلیون دلار سرمایه جذب کرد.

 

ترجمه شده توسط مجله خبری نیپوتو


0

خرید و فروش ارزهای دیجیتال از امروز شروع کنیدثبت دیدگاه

لیست نظرات (0)