/ اخبار ارز دیجیتال / سرمایه گذاری موسسات بر دارایی های دیجیتال برای پنجمین هفته متوالی

زمان مطالعه : 5 دقیقه

سرمایه گذاری موسسات بر دارایی های دیجیتال برای پنجمین هفته متوالی

سرمایه گذاری موسسات بر دارایی های دیجیتال برای پنجمین هفته متوالی

با وجود افت اخیر در بازار کریپتو ، سرمایه گذاران نهادی طی یک ماه گذشته بی سر و صدا در حال افزایش دارایی های دیجیتال خود بوده اند. این موضوع نشان می دهد سرمایه گذاران در خصوص بیت کوین (BTC) و آلت کوین های برتر خوشبین هستند.

 

طبق گزارش کوین شرز (CoinShares) ، سرمایه گذاری در صندوق های کریپتو در هفته منتهی به 19 سپتامبر بالغ بر 42 میلیون دلار بوده است و 15 میلیون دلار به صندوق های سرمایه گذاری بیت کوین (Bitcoin) سرازیر شده است. این سومین بار در 16 هفته گذشته است که صندوق های سرمایه گذاری بیت کوین (BTC) شاهد جریان ورود سرمایه هستند.

 

سرمایه گذاران 6.6 میلیون دلار در صندوق های اتریوم (ETH) و 3.7 میلیون دلار در صندوق های چند دارایی سرمایه گذاری کردند. همچنین 4.8 میلیون دلار به صندوق های سولانا (SOL) اختصاص دادند.

 

از نظر محصولات ، 21Shares بیشترین نرخ ورود سرمایه هفتگی را با 28 میلیون دلار ثبت کرد و در حال حاضر 1.87 میلیارد دلار دارایی تحت مدیریت دارد. گری اسکیل با 43.177 میلیارد دلار دارایی ، همچنان بزرگترین شرکت مدیریت دارایی کریپتو است.

 

موسسات با بهبود گسترده بازار که از اواخر ماه ژوئیه آغاز شد ، در حال خرید ارزهای دیجیتال هستند. ارزش بازار کریپتو هفته گذشته به بیش از 2.2 تریلیون دلار رسید و در اواسط ماه ژوئیه به نصف این رقم سقوط کرده بود. با این حال ، تا روز دوشنبه ، همه دارایی های دیجیتال افت شدیدی را تجربه کردند که تحت تاثیر اخبار اورگرند (Evergrande) رخ داده است.

 

سرمایه گذاران نهادی به مهره های مهمی در بازار کریپتوکارنسی تبدیل شده اند که این خود گواهی بر استقبال روزافزون از دارایی های دیجیتال است. برخی از بزرگترین شرکت های مدیریت دارایی کریپتو در اوایل سال جاری اظهار داشتند سرمایه گذاری روی دارایی های دیجیتال دیگر ریسک قبلی را ندارد ، به این معنی که موسسات بیشتری به این بازار وارد می شوند. نظرسنجی اخیر صندوق سرمایه گذاری نیکل (Nickel Digital Asset Management) نیز این موضوع را تأیید کرد.

 

ترجمه شده توسط مجله خبری نیپوتو


0

خرید و فروش ارزهای دیجیتال از امروز شروع کنیدثبت دیدگاه

لیست نظرات (0)
قیمت لحظه‌ای

بیت کوین

(BTC)
0.00٪

$ 0.00

0 تومان

خرید و فروش بیت کوین