/ اخبار اکسچنج ها / دادگاه روسیه دستور حذف وب سایت بایننس از لیست سیاه این کشور را صادر کرد

زمان مطالعه : 5 دقیقه

دادگاه روسیه دستور حذف وب سایت بایننس از لیست سیاه این کشور را صادر کرد

دادگاه روسیه دستور حذف وب سایت بایننس از لیست سیاه این کشور را صادر کرد

وب سایت بایننس از سپتامبر 2020 به طور رسمی در لیست سیاه روسیه قرار گرفته است ، اما این محدودیت بر معاملات بایننس در روسیه تأثیری نگذاشته است.

 

براساس گزارش 21 ژانویه خبرگزاری روسی (Kommersant) ، دادگاه منطقه آرخانگلسك تصمیم قبلی در مورد قرار دادن وب سایت بایننس در لیست سیاه روسیه را لغو كرد. گلب کوستارف (Gleb Kostarev) ، رئیس اجرایی بایننس در روسیه ، این خبر را تأیید کرد و اظهار داشت که جلسه دادگاه در 20 ژانویه برگزار شده است.

 

آخرین تصمیم دادگاه حکم قبلی را که در سال 2020 صادر شده بود ، لغو کرد. در ماه سپتامبر ، بایننس اعلام کرد که وب سایت آن در لیست وبسایت های ممنوعه توسط سازمان مخابرات روسیه (Roskomnadzor) قرار گرفته است. این نهاد اظهار داشت وبسایت بایننس به دلیل انتشار اطلاعات ممنوع در لیست سیاه قرار گرفته است. علیرغم مسدود شدن سایت ، بایننس در روسیه بدون ابزارهای اضافی مانند VPN همچنان در دسترس بود.

 

در زمان نگارش این مطلب ، وب سایت بایننس هنوز در لیست سایت های ممنوع (Roskomnadzor) دیده می شود ، اما دسترسی به آن محدود نیست.

وب سایت بایننس در لیست سایت های ممنوع  Roskomnadzor . منبع:  RKN

کوستارف گفت که بایننس هنوز منتظر اسناد دادگاه درباره تصمیم اخیر است که انتظار می رود طی دو هفته آینده دریافت کند. وی گفت: “پس از دریافت اسناد ، درخواستی را برای حذف از لیست سیاه ارسال خواهیم كرد.”

 

وی همچنین گفت که لیست سیاه بر حجم معاملات بایننس در بازار روسیه تأثیر نگذاشته است. کوستارف اظهار داشت: “اگرچه ممنوعیت ماه سپتامبر هیچ تاثیری بر حجم معاملات ما در روسیه نداشت ، اما برای ما محافظت از اعتبارمان و تجدید نظر در این مورد مهم بود.”

 

تغییر در لیست سیاه اندکی پس از آن صورت گرفت که روسیه قانون “دارایی های مالی دیجیتال” خود را در 1 ژانویه 2021 تصویب کرد.

 

ترجمه شده توسط مجله خبری نیپوتو


0

خرید و فروش ارزهای دیجیتال از امروز شروع کنیدثبت دیدگاه

لیست نظرات (0)