/ اخبار آلت کوین ها / خالق کاردانو، شیبا اینو و دوج کوین را بررسی می کند؛ ارزیابی فاکتورهای کلیدی در پروژه های رمزارز

زمان مطالعه : 5 دقیقه

خالق کاردانو، شیبا اینو و دوج کوین را بررسی می کند؛ ارزیابی فاکتورهای کلیدی در پروژه های رمزارز

خالق کاردانو، شیبا اینو و دوج کوین را بررسی می کند؛ ارزیابی فاکتورهای کلیدی در پروژه های رمزارز

چارلز هاسکینسون (Charles Hoskinson)، خالق کاردانو (ADA) می‌ گوید میم کوین ها علیرغم کاربردی نبودن برای کاربرانشان، به ارزش بازاری میلیارد دلاری رسیده‌ اند.

مدیر عامل شرکت فناوری بلاکچین (blockchain) به نام ورودی خروجی هنگ کنگ (IOHK) که مسئول توسعه کاردانو است، در یوتیوب گفت پروژه های مرتبط با ارزهای دیجیتال باید بر اساس ماموریت و چشم اندازشان ارزیابی شوند.

ما دوج کوین و شیبا را داریم، آنها از نظر فنی دهها میلیارد دلار ارزش انباشته دارند، اما غیر از این واقعیت که یک شبکه اجتماعی پشت آنها وجود دارد هیچ کاربردی برای کاربرانشان ندارند.

اما طرفداران این کوین استدلال می کنند این شبکه های اجتماعی، خود نشان دهنده ارزش هستند و این تنها چیزی است که شما نیاز دارید.

افراد قدیمی مثل من می گویند که شما باید اصول واقعی، معاملات واقعی، تجارت واقعی، پتانسیل کاربردی برای کابران، مسیری برای رسیدن به اینها و دیدگاهی درباره نحوه عملکردشان در جهان و نحوه تغییر جهان توسط آن ها داشته باشید.

بنیانگذار کاردانو می گوید بازدهی بسیار بالای برخی از دارایی های دیجیتال منجر به انتظارات غیر واقعی از این صنعت شده است.

هر ساله در سرتاسر جهان شاهد راه‌ اندازی هزاران پروژه مرتبط با ارزهای دیجیتال بدون توجه به شرایط اقتصادی هستیم و این باعث تحریف انتظارات از این صنعت شده است. بسیاری از نهادهای نظارتی در این مورد به مردم هشدار داده اند.

اما اگر انتظار داشته باشیم هر سال رشد 100 برابری یا چیزی شبیه به آن اتفاق بیفتد، غیر واقعی است.

به گفته هاسکینسون، انتظارات غیرواقعی باعث بی طاقتی در صنعت کریپتو شده است.

و در نتیجه، این رشدها در مردم دیدگاه‌ های بسیار اشتباهی در خصوص اینکه این پروسه ها چقدر باید طول بکشند و ارزشمندی از کجا پدید می‌ آید، ایجاد کرده‌ اند.

ترجمه شده توسط مجله خبری نیپوتو


0

خرید و فروش ارزهای دیجیتال از امروز شروع کنیدثبت دیدگاه

لیست نظرات (0)
قیمت لحظه‌ای

بیت کوین

(BTC)
0.00٪

$ 0.00

0 تومان

خرید و فروش بیت کوین