/ اخبار بیت کوین / حدود یک چهارم کیف پول های بیت کوین (Bitcoin) پس از کاهش قیمت 15000 دلاری در ضرر هستند

3 سال پیش

زمان مطالعه : 5 دقیقه

حدود یک چهارم کیف پول های بیت کوین (Bitcoin) پس از کاهش قیمت 15000 دلاری در ضرر هستند

حدود یک چهارم کیف پول های بیت کوین (Bitcoin) پس از کاهش قیمت 15000 دلاری در ضرر هستند

کاهش قیمت 15000 دلاری بیت کوین (Bitcoin) طی چند روز گذشته ، میزان کیف پول های در ضرر را به بیش از 23 درصد رسانده است.

 

قیمت بیت کوین (BTC) در هفت روز گذشته تقریباً 30 درصد کاهش یافته و همزمان تعداد کیف پول های در سود نیز شدیدا کاهش یافته است.

در این رابطه بخوانید‌ : چگونه در ETF بیت کوین سرمایه گذاری کنیم؟

 

داده های گلسنود نشان می دهد کاهش قیمت بیت کوین (Bitcoin) منجر به ضرر تقریباً یک چهارم کیف پول های برتر شده است. این وضعیت همچنین مشابه دوره های نزولی قبلی قیمت است که موجب توقف روند صعودی شده بود.

منبع:  Glassnode

طی سقوط پنجشنبه سیاه در مارس 2020 نیز کیف پول های در ضرر به مرز 25 درصد نزدیک شدند و قیمت بیت کوین (Bitcoin) تقریبا 50 درصد سقوط کرد.

 

طی روند صعودی سال 2019 از کف 3500 دلاری بازار نزولی 2018 نیز وقفه مشابهی دیده شد که میزان کیف پول های در ضرر را به 25 درصد کاهش داد.

 

در رویدادهای قبلی پس از آن که درصد کیف پول های در ضرر طی روند صعودی به 25 درصد رسیده بود ، بیت کوین (Bitcoin) به سرعت اقدام به صعود می کرد و به رکورد جدیدی دست می یافت.

 

افت قیمت اخیر از بالاترین رکورد نیز تصویری مشابه از شدت کاهش فعلی قیمت بیت کوین (BTC) را نشان می دهد. افت قیمت بیت کوین (Bitcoin) از رکورد اخیر در حال حاضر 33 درصد است که بیشترین میزان از زمان عبور بیت کوین (BTC) از 20000 دلار در ماه نوامبر است.

همچنین بخوانید : چگونه کیف پول ارز دیجیتال بسازیم؟

منبع:  Glassnode

در ماه ژانویه ، سقوط قیمت از رکورد قبلی نیز به 27 درصد رسید و صعود چهار برابری قیمت بیت کوین (Bitcoin) که در سپتامبر 2020 آغاز شده بود ، با ریزش حدود 10،000 دلاری در عرض یک هفته ، متوقف شد.

 

جریان ورودی بیت کوین (Bitcoin) به اکسچنج ها نیز طی هفته گذشته افزایش یافته و به سطحی رسیده که از پنجشنبه سیاه تاکنون دیده نشده بود.

 

اصلاح گسترده طی هفته گذشته منجر به کاهش 700 میلیارد دلاری ارزش بازار کریپتوکارنسی طی هفت روز شده است. بیش از نیمی از این افت در 24 ساعت گذشته اتفاق افتاد و چندین ارز دیجیتال کاهش قیمت بین 15 تا 30 درصدی را طی معاملات 1 روزه تجربه کردند.

 

ترجمه شده توسط مجله خبری نیپوتو


0

خرید و فروش ارزهای دیجیتال از امروز شروع کنیدثبت دیدگاه

لیست نظرات (0)
قیمت لحظه‌ای

بیت کوین

(BTC)
0.00٪

$ 0.00

0 تومان

خرید و فروش بیت کوین

بیشتر بخوانید