/ اخبار بیت کوین / تحلیلگر : انتظار می رود بیت کوین در سال پیش رو از 54000 دلار عبور کند

1 سال پیش

زمان مطالعه : 5 دقیقه

تحلیلگر : انتظار می رود بیت کوین در سال پیش رو از 54000 دلار عبور کند

تحلیلگر : انتظار می رود بیت کوین در سال پیش رو از 54000 دلار عبور کند

کریپتو رنک (CryptoRank) در توییت اخیر خود بیان کرد، تنها 6.3 درصد از کل عرضه ( 1.3 میلیون) بیت کوین (BTC) در اکسچنج های ارز دیجیتال نگهداری می شود. با این حال، پس از هالوینگ بیت کوین در سال 2020 که پاداش بلاک بیت کوین نصف شد از کاهش عرضه خبر جدیدی نیست.

اکنون، با وجود نگرانی‌ های فزاینده، بیت کوین وضعیت مناسبی را به نمایش گذاشته است. بیت کوین در زمان انتشار این مطلب ، بیش از 6 درصد در 24 ساعت افزایش یافته است.

و برنده چه کسی است

گرت سولووی (Gareth Soloway)، استراتژیست ارشد بازار در پلتفرم تکنیکال بازار به نام InTheMoneyStocks.com در مصاحبه اخیر نگرانی های خود را بیان کرده است. نگرانی برای حامیان بیت کوین با نگرانی در خصوص حامیان طلا کاملا برعکس است.

همانطور که پیش بینی می شد بیت کوین بهترین دارایی در سال 2021 بود. جدول زیر نیز همین موضوع را نشان می دهد.

منبع: YouTube

با این حال، آیا این شرایط تا سال 2022 ادامه خواهد داشت؟ همانطور که توسط سولووی پیش بینی شده است، طلا در سال 2022 از بیت کوین و بازار سهام بهتر خواهد بود. به نظر من طلا صعودی خواهد بود. من فکر می‌ کنم طلا بهترین عملکرد را در سال 2022 را خواهد داشت و شما می‌ توانید الگوی کنج را که در نمودار شکل می‌گیرد ببینید. حدس من این است که ما به سمت بالا حرکت خواهیم کرد و حداقل یک حرکت به سقف سال 2020 مشاهده می شود.

منبع: YouTube

علاوه بر این، سولووی اظهار داشت که طلا ممکن است به قیمت 3000 دلار برسد که به لطف افزایش تورم، اعداد و پتانسیل افزایش نرخ‌ های بهره این احتمال وجود دارد. او پیش بینی کرد:

من فکر می کنم حتی یک هدف قیمتی 3000 دلاری برای طلا وجود دارد. در نهایت باید به اعداد تورم توجه کنید زیرا به سطح 2 درصدی برنمی‌ گردد. سولووی گفت: ذخیره فدرال رزرو کاهش می یابد، اما در نهایت مردم به طلا روی می آورند.

اما در مورد بیت کوین چطور؟

ناگفته نماند که این معامله گر در مورد بیت کوین روایتی مبهم بیان کرد.

منبع: YouTube

وی پیش بینی خود را در ابتدا مثبت شروع کرد و گفت بیت کوین در کوتاه مدت افزایش چشمگیری خواهد داشت. سولووی انتظار دارد بیت کوین با نوسانات مداوم در سه هفته آینده به بالای 54000 دلار برسد. در حال حاضر، بیت کوین با افزایش 6 درصدی در 24 ساعت بالاتر از مرز 51 هزار دلار معامله می شود. اما در طولانی مدت نگرانی هایی وجود دارد.

سولووی اظهار داشت: نگرانی بزرگتر من در مورد بیت کوین چیزی است که در تایم فریم های بالاتر می بینیم. او انتظار دارد که روند این ارز دیجیتال در شش ماه آینده نزولی باشد و پیش‌ بینی می‌ کند که بیت‌ کوین بر اساس حرکت تاریخی قیمت، در سال 2022 قبل از شکست سقف های قیمتی دوباره تا حدود 30.000 یا حتی 20.000 دلار کاهش یابد. این تحلیلگر بیان کرد:

در سال 2022 بیت کوین با پتانسیل ریزش به 20 هزار دلار دوباره تا 30 هزار دلار ریزش خواهد کرد.

ترجمه شده توسط مجله خبری نیپوتو

 


0

خرید و فروش ارزهای دیجیتال از امروز شروع کنیدثبت دیدگاه

لیست نظرات (0)
قیمت لحظه ای

بیت کوین

(BTC)
۲.۱۳٪

$۴۲,۳۵۶,۰۷۳.۳۸

۱۲۳,۹۵۴,۵۸۰ تومان

خرید و فروش بیت کوین