/ اخبار ارز دیجیتال / بانک مورگان استنلی تیم تحقیقاتی کریپتوکارنسی خود را راه اندازی می کند

زمان مطالعه : 5 دقیقه

بانک مورگان استنلی تیم تحقیقاتی کریپتوکارنسی خود را راه اندازی می کند

بانک مورگان استنلی تیم تحقیقاتی کریپتوکارنسی خود را راه اندازی می کند

مورگان استنلی ، یکی از بزرگترین بانک های ایالات متحده ، پس از راه اندازی ابزار سرمایه گذاری بیت کوین (Bitcoin) در اوایل سال جاری ، در حال راه اندازی یک بخش تحقیقاتی جدید با محوریت کریپتو است.

 

بلومبرگ در 13 سپتامبر گزارش داد بانک بزرگ وال استریت ، شینا شاه (Sheena Shah) را به عنوان تحلیلگر اصلی ارزهای دیجیتال برای تیم اختصاصی خود انتخاب کرده است. شاه بیش از هشت سال به عنوان استراتژیست اصلی ارز در مورگان استنلی فعالیت کرده و در زمینه تحقیقات مرتبط با ارز دیجیتال این بانک مشارکت داشت.

 

وی در نقش جدید خود بر تحلیل تأثیر ارزهای دیجیتال بر بازار سهام و اوراق قرضه خزانه داری و شرکت های بزرگ تمرکز خواهد کرد.

 

مدیران مورگان استنلی تأکید کردند راه اندازی تیم تحقیقاتی کریپتو به معنی “به رسمیت شناختن اهمیت روزافزون کریپتوکارنسی ها و دیگر دارایی های دیجیتال در بازارهای جهانی است.”

 

مورگان استنلی طی یک سال گذشته به طور پیوسته اقدام به سرمایه گذاری مستقیم در بیت کوین (BTC) از طریق چندین صندوق سرمایه گذاری گری اسکیل کرده است. در ماه مارس ، مورگان استنلی یک ابزار سرمایه گذاری بیت کوین (Bitcoin) را به مشتریان خود عرضه کرد.

 

این خبر در حالی منتشر می شود که صنعت مالی سنتی همچنان در حال ورود به حوزه ارزهای دیجیتال در پی رشد این بازار است. ارزش کل بازار کریپتوکارنسی طی سال گذشته بیش از یک تریلیون دلار افزایش یافته و از 350 میلیارد دلار به 2.1 تریلیون دلار رسیده است.

 

بنک او امریکا (Bank of America) نیز در ماه ژوئیه بخش تحقیقات کریپتوی خود را راه اندازی کرد. استیت استریت (State Street) ، دومین بانک قدیمی ایالات متحده نیز از راه اندازی بخش اختصاصی امور مالی دیجیتال خبر داد. بانک های بزرگ وال استریت مانند جی پی مورگان (JPMorgan) و گلدمن ساکس (Goldman Sachs Group) نیز در سال جاری خدمات معاملات ارز دیجیتال خود را راه اندازی کردند.

 

ترجمه شده توسط مجله خبری نیپوتو


0

خرید و فروش ارزهای دیجیتال از امروز شروع کنیدثبت دیدگاه

لیست نظرات (0)
قیمت لحظه ای

بیت کوین

(BTC)
۲.۱۳٪

$۴۲,۳۵۶,۰۷۳.۳۸

۱۲۳,۹۵۴,۵۸۰ تومان

خرید و فروش بیت کوین