/ اخبار آلت کوین ها / بازار ارزهای دیجیتال پارابولیک میشود، رمزارز OMG ممکن است به زودی صعود چشمگیری را تجربه کند؟

زمان مطالعه : 5 دقیقه

بازار ارزهای دیجیتال پارابولیک میشود، رمزارز OMG ممکن است به زودی صعود چشمگیری را تجربه کند؟

بازار ارزهای دیجیتال پارابولیک میشود، رمزارز OMG ممکن است به زودی صعود چشمگیری را تجربه کند؟

بازار ارزهای دیجیتال به حرکت صعودی خود ادامه می دهد.

رمزارز OMG بیشتر از %38.67 در 24 ساعت گذشته رشد کرده است.

هفته پیش رو ممکن است لحظه ای تعیین کننده در بازار ارزهای دیجیتال باشد.

در این رابطه بخوانید‌ : مکانیزم اجماع اثبات اعتبار چیست؟ و چگونه کار میکند؟

بازار به طور پیوسته در حال رشد بعد از جهش بزرگ آن در سپتامبر میباشد. ماه اکتبر خبر های خوبی برای سرمایه گذاران و معامله گران در پی داشت. به ویژه حجم کل بازار ارزهای دیجیتال در زمان نوشتن این مقاله در 24 ساعت گذشته به 99.58 میلیارد دلار رسیده است. اگر چه در مقایسه با چند هفته گذشته %15.12 کاهش پیدا کرده، اما با توجه به رشد چند ساعت اخیر بازار همچنان یک موفقیت است.

طی هفته اخیر، سرمایه گذاران بیت کوین به دلیل رشد عظیم قیمت بیت کوین (BTC) به محدوده 49.963 دلار بسیار هیجان زده شده اند، به غیر از بیت کوین، آلت کوین های دیگر نیز پوزیشن صعودی در چارت های ارزهای دیجیتال گرفتند. با توجه به نوسانات بازار رمز ارز ها، هنوز برای خوشحالی کردن خیلی زود است. ماهیت ناپایدار بازار، بالا نگه داشتن امید افراد را تقریباً غیرممکن می کند.

طبق چارت بالا، رمزارز OMG در قیمت کنونی 17.69 دلاری حرکتی صعودی و رو به بالا را تجربه میکند. این برای ارزی که رتبه 55 را در کوین مارکت کپ (CoinMarketCap) دارد یک دستاورد بزرگ است. قیمت رمزارز OMG یک حرکت پیشرونده از خود نشان داده است، به این معنی که اگر این روند صعودی ادامه دار باشد به زودی صعود چشمگیری خواهد داشت.

نکته جالب در خصوص بازار رمزارز ها این است که قادر است در یک دقیقه موجب هیجان و در ساعتی بعد موجب ناراحتی افراد شود. در حالی که بسیاری امیدوارند بازار به رشد ادامه دهد، هنوز مشخص نیست فردا در بازار رمزارز ها چه اتفاقی خواهد افتاد. با این وجود، تمام چشم ها به اتفاقات پیش روی بازار رمزارز ها در این ماه دوخته شده است.

ترجمه شده توسط مجله خبری نیپوتو

 


0

خرید و فروش ارزهای دیجیتال از امروز شروع کنیدثبت دیدگاه

لیست نظرات (0)
قیمت لحظه‌ای

بیت کوین

(BTC)
0.00٪

$ 0.00

0 تومان

خرید و فروش بیت کوین