/ عمومی / اینفینیتی ایت (Infinity8) برنده جایزه برترین بازار NFT سال 2021 از سوی کریپتو اکسپو دوبی (Crypto Expo Dubai) شد

2 سال پیش

زمان مطالعه : 5 دقیقه

اینفینیتی ایت (Infinity8) برنده جایزه برترین بازار NFT سال 2021 از سوی کریپتو اکسپو دوبی (Crypto Expo Dubai) شد

اینفینیتی ایت (Infinity8) برنده جایزه برترین بازار NFT سال 2021 از سوی کریپتو اکسپو دوبی (Crypto Expo Dubai) شد

ساشا جفری(Sacha Jafri)، هنرمند مشهور ، در فستیوال امفر گالا(AmfAR gala) فیلم کن در جنوب فرانسه درخشید. بیست و هفتمین دوره این رویداد با حضور شارون استون(Sharon Stone) به عنوان سخنران برگزار شد و آلیشا کیز (Alicia Keys) با تلاش مستمر برای جمع آوری کمک های مالی برای تحقیقات ایدز و کووید19 عملکرد درخشانی از خود نشان داد. اینفینیتی8(infinity8)، تنها چندماه پس از عرضه در امفر گالا در ماه جولای برنده جایزه بهترین بازار NFT بازار در کریپتو اکسپو دوبی (Crypto Expo Dubai 2021)، شد.

گالا امسال نسبت به سال های گذشته با کاهش تعداد تماشاگران از 900 به 400 نفر به دلیل کووید 19 برگزار شد.

ساشا جفری به همراه جاود فیاز(Javed Fiyaz) میلیاردر و بنیان گذار سایت infinity8.io، بیش از 1500 نسخه NTF ساشا به نام در بال یک فرشته را به قیمت 750.000 یورو(950.000 دلار) در کمتر از 45 ثانیه فروختند.

در این رابطه بخوانید‌ : ارز دیجیتال ایاس (eos) چیست؟ و چه کاربردی دارد؟

فروش این NFT با همکاری infinity8.io انجام شد. توکن NFT میکی ماوس اندی وارهول نیز به قیمت 375000 یورو (442.702 دلار) فروخته شد ، توکن الماس کوپارد سفید 18 قیراط و فضانورد مایکل کاگان(Michael Kagan) نیز به قیمت 400.000 یورو (472.215.60 دلار) فروخته شدند.

در کریپتو اکسپو دوبی 2021، infinity8.io جایزه بهترین بازار NFT در سال 2021 را برنده شد.

infinity8.io، با لیست کردن و ایجاد NFT ها در مشارکت با برخی هنرمندان بزرگ و استفاده از استعداد های نوظهور، شکاف بین هنرهای زیبا و هنر دیجیتال را پر می کند.

کو ولنتین(COO Valentin) اینفینیتی به همراه ساشا جفری در حین برگزاری اکسپو 2021 دوبی اعلام کردند پروژه های هیجان انگیز دیگری در هفته های آتی رونمایی می شوند.

آن ها همچنین از همکاری با سایمون مکنالی(Simon Mcnally)، یک هنرمند ایرلندی که در طول موقعیت شغلی حرفه ای خود به بررسی سبک های مختلف پرداخته خبر دادند و تصمیم دارند با یکدیگر یک مستند از سفر این هنرمند به کشور ها و فرهنگ های مختلف و پذیرش سبک های جدید بسازند. infinity8.io بخشی از درآمد حاصل از این مستند را به یک خیریه آگاهی از سلامت روان اهدا خواهد کرد.

در رویداد کریپتو اکسپو 2021 دوبی، از پروژه راه اندازی (هپی هیپوس)Happy Hippos اینفینیتی نیز خبر داده شد.

هپی هیپوس مجموعه ای از NFT های برنامه ریزی شده، تصادفی و تولید شده توسط هوش مصنوعی، در بلاکچین(Blockchain) اتریوم هستند.

اولین گروه شامل 8888 هیپوس است که از بیش از یک میلیون گزینه، مونتاژ شده اند. تمام هیپوس ها جذاب هستند اما جذاب ترین آنها، آنهایی هستند که شکل کاملتری دارند.(تعداد بیشتری از ویژگی ها: ریش، کلاه، لباس، عینک و …را دارند.)

ترجمه شده توسط مجله خبری نیپوتو

 

 

همچنین بخوانید : امضای اشنور چیست؟ و چه مزایایی برای بیت کوین دارد؟

 


0

خرید و فروش ارزهای دیجیتال از امروز شروع کنیدثبت دیدگاه

لیست نظرات (0)
قیمت لحظه‌ای

بیت کوین

(BTC)
0.00٪

$ 0.00

0 تومان

خرید و فروش بیت کوین