/ اخبار بیت کوین / ایسلند درخواست ماینرهای جدید بیت کوین برای برق را رد می کند

1 سال پیش

زمان مطالعه : 5 دقیقه

ایسلند درخواست ماینرهای جدید بیت کوین برای برق را رد می کند

ایسلند درخواست ماینرهای جدید بیت کوین برای برق را رد می کند

از 7 دسامبر، هیچ درخواست جدیدی انرژی برای عملیات ماینینگ بیت کوین از سوی خدمات انرژی کشور پذیرفته نخواهد شد.

شرکت ملی برق ایسلند Landsvirkjun میزان برقی را که برای برخی صنایع از جمله کارخانه های ذوب آلومینیوم و ماین بیت کوین (BTC) ارائه می شود ، کاهش داده است.

یکی از نمایندگان شرکت برق ایسلند گزارش داد به دلیل مسائلی از جمله مشکل در یک نیروگاه، سطح پایین مخزن آبی و دسترسی به انرژی از یک منبع خارجی، مجبور به کاهش تخصیص انرژی به ماینر های بیت کوین جنوب غربی و تاسیسات مختلف صنعتی شده است.

به دلیل فراوانی انرژی زمین گرمایی که برای ایجاد یک منبع انرژی ارزان و فراوان از انرژی های تجدیدپذیر مورد استفاده قرار می گیرد، ماینرهای بسیاری جذب این کشور شده اند. به گزارش Landsvirkjun، از 7 دسامبر برای یک دوره زمانی نامعلوم، هرگونه درخواست جدید برق برای عملیات ماینینگ رد خواهد شد.

هایو بلاکچین تکنالجیز (Hive Blockchain Technologies)، جنسیس ماینینگ (Genesis Mining) و بیت فیوری هولدینگ (Bitfury Holding) سه شرکت اصلی ماینینگ بیت کوین هستند که تاسیساتی در ایسلند راه اندازی کرده اند.

نزدیک به یک دهه، ماینرها در ایسلند تلاش کرده اند تا به وعده ماین بیت کوین سازگار با محیط زیست عمل کنند. در سال 2013، کلود هشینگ (Cloud Hashing) تعداد 100 ماینر را به ایسلند منتقل کرد.

در نوامبر 2017، شرکت اتریشی هیدرو ماینر (HydroMiner GmbH) در عرضه اولیه کوین خود (ICO) برای نصب ریگ های ماینینگ در نیروگاه های ایسلندی حدود 2.8 میلیون دلار سرمایه جمع آوری کرد.

کمتر از یک درصد برق این کشور از منابع تجدید ناپذیر تولید می شود. صنعت ذوب آلومینیوم ایسلند از کاهش توزیع انرژی بیشترین ضربه را خورده است. قیمت آلومینیوم در 7 دسامبر 1.1 درصد افزایش یافت و کاهش عرضه ناشی از افزایش تقاضا و بحران فعلی برق باعث شرایطی نامساعد در این صنعت شد.

در سطح جهانی، ابتکارات بلاکچین سبز در سال 2021 رواج یافته است. رهبران کنفرانس فکری COP26 در گلاسکو، اسکاتلند به ماینینگ با مصرف انرژی بالا پرداختند. این کنفرانس راه اندازی سازمان شهروندان متحد گلوچا (UCO) برای اقدام در زمینه کمک به شرایط آب و هوایی را انجام داد و از فناوری بلاکچین برای پیشبرد اهداف تغییر آب و هوا استفاده خواهد کرد.

ترجمه شده توسط مجله خبری نیپوتو


0

خرید و فروش ارزهای دیجیتال از امروز شروع کنیدثبت دیدگاه

لیست نظرات (0)
قیمت لحظه ای

بیت کوین

(BTC)
۲.۱۳٪

$۴۲,۳۵۶,۰۷۳.۳۸

۱۲۳,۹۵۴,۵۸۰ تومان

خرید و فروش بیت کوین