/ اخبار آلت کوین ها / 5 آلتکوین با احتمال صعود قیمت پس از هاوینگ بیت کوین

زمان مطالعه : 7 دقیقه

5 آلتکوین با احتمال صعود قیمت پس از هاوینگ بیت کوین

کارشناسان پیش‌بینی می‌کنند تاثیر هاوینگ بیت کوین BTC موجب افزایش قیمت برخی آلتکوین ها شود که ناشی از تأثیر تاریخی این رویداد در کاهش عرضه و افزایش تقاضا است. این یک فرصت طلایی برای سرمایه گذاران است تا یک سرمایه گذاری کوچک را به بازده قابل توجهی تبدیل کنند.

5 آلتکوین با احتمال صعود قیمت پس از هاوینگ بیت کوین

کارشناسان پیش‌بینی می‌کنند تاثیر هاوینگ بیت کوین BTC موجب افزایش قیمت برخی آلتکوین ها شود که ناشی از تأثیر تاریخی این رویداد در کاهش عرضه و افزایش تقاضا است. این یک فرصت طلایی برای سرمایه گذاران است تا یک سرمایه گذاری کوچک را به بازده قابل توجهی تبدیل کنند.

پنج ارز دیجیتال جذاب با پتانسیل بازدهی بالا در هفته های آینده عبارتند از KangaMoon، Celestia، Renders، Toncoin و Stacks. در حالی که بیت کوین به خودی خود گزینه اصلی باقی می ماند، این ارزها جزو بهترین ارزهای دیجیتال برای خرید هستند.

کانگامون (KANG)

در این رابطه بخوانید‌ : شبکه آربیتروم چیست؟ معرفی توکن ARB

توکن کانگامون KangaMoon یکی از بهترین گزینه های سرمایه گذاری است که می توانید پس از رویداد هاوینگ در نظر بگیرید. تحلیلگران بر این باورند که در هفته های آینده، میم کوین کانگامون از میم کوین های مبتنی بر سولانا Solana مانند Bonk، Dogwifhat و Floki پیشی خواهد گرفت. توکن بومی کانگامون KANG تنها با قیمت 0.0196 دلار در پیش فروش فروخته می شود.

با افزایش قیمت توکن در هر مرحله از پیش فروش، خریداران اولیه 290 درصد بازگشت سرمایه به دست می آورند و تحلیلگران پیش از پایان پیش فروش رشد بیش از 800 درصدی را پیش بینی می کنند. تا کنون، بیش از 6000 نفر این توکن را خریداری کرده اند و پیش بینی می شود به زودی به 10000 برسد. این پیش فروش به تیم کمک کرد تا بیش از 4.9 میلیون دلار جمع آوری کند. بیش از 20000 کاربر در این پلتفرم ثبت نام کرده اند.

به‌عنوان یکی از برترین ارزهای دیجیتال در بازار، برخی از کارشناسان افزایش ۱۰۰ برابری را در ماه‌های آینده پیش‌بینی کرده‌اند. این در حالی است که تیم توسعه دهنده اعلام کرد قصد دارد در سه ماهه دوم سال KANG را در صرافی های برتر فهرست کند. کانگامون یک پلتفرم بازی برای کسب درآمد است که به کاربران جهت شرکت در فعالیت های مختلف پاداش می دهد. کاربران می توانند در چالش های هفتگی، ماهانه و سه ماهه شرکت کنند و سود کسب کنند.

همچنین، افرادی که در بازی مشارکت ندارند می توانند در مورد نتیجه بازی ها حدس و گمان بزنند و پاداش کسب کنند. اگر دارندگان توکن به تبلیغ پروژه در شبکه های اجتماعی بپیوندند می توانند توکن های بیشتری کسب کنند. برای سرمایه‌گذاران جدیدی که می‌خواهند توکن KANG را خریداری کنند، 10٪ پاداش برای همه خریدها وجود دارد. مهمتر از همه، کانگامون یکی از بهترین ارزهای دیجیتال برای خرید در حال حاضر برای سودهای بلندمدت و کوتاه مدت است.

سلستیا (TIA)

سلستیا TIA توکن اصلی بلاک چین سلستیا Celestia است. این پروژه برای کمک به پشتیبانی از چندین ویژگی یادگیری مقیاس پذیر و مدولار در زیرساخت ایجاد شده است. کاردرهای اصلی توکن TIA در راستای امنیت شبکه، مشارکت در تصمیم گیری های کلیدی حاکمیتی و اعتبارسنجی است.

ایده های نوآورانه شبکه Celestia آن را به یکی از شبکه های بلاک چین مدولار تبدیل کرده است که شاهد پذیرش گسترده است. توکن Celestia در هفته های اخیر شاهد فعالیت گسترده خریداران بوده است. طبق داده های CoinMarketCap، توکن Celestia که در نوامبر سال گذشته زیر 4 دلار معامله می شد، در چند هفته گذشته به بالای 10 دلار رسیده است.

در حالی که قیمت این توکن در نتیجه رکود بازار کاهش یافته بود برخی از تحلیلگران پیش بینی می کنند که در هفته های آینده دوباره احیا شود، بنابراین، Celestia شانس خوبی برای شکستن رکورد 20 دلاری خود دارد. برخی از تحلیلگران بر این باورند که Celestia یکی از ارزهای دیجیتال برتر است که پس از هاوینگ رشد چشمگیری خواهد داشت.

رندر (RNDR)

بلاک چین Render به منظور کمک به افراد با استفاده از قدرت GPU استفاده نشده برای کمک به پروژه ها در ارائه موشن گرافیک و جلوه های بصری ایجاد شد. این بلاکچین به کاهش زمان تولید محتوای پیچیده کمک می کند. همچنین، با توکن Render، دارندگان مقیاس پذیری بالا و عملکرد بهتر در پروژه های بزرگ را شاهد خواهند بود.

علاوه بر این، در پلتفرم Render، اعضا می توانند هزینه تراکنش پایینی را در مقایسه با سایر پلتفرم های سنتی پرداخت کنند. بر اساس آمار بازار توکن، قیمت رندر در ماه گذشته 23 درصد کاهش یافته و نمودار قیمت هفتگی نیز کاهش قابل توجه قیمت را نشان می دهد.

همچنین بخوانید : ارز دیجیتال ترون چیست؟ و چه کاربردی دارد؟

با این حال، Render در ماه های گذشته شاهد یک رالی چشمگیر بوده است. با شروع سال در سطح 4.46 دلار، رندر بالای 8 دلار معامله می شود که نشان دهنده رشد بیش از 100 درصدی در چند ماه گذشته است. رندر با صعود به بیش از 12 دلار در چند روز گذشته قبل از آخرین اصلاح قیمت، شانس بالایی برای معامله بالای 20 دلار در سه ماهه دوم دارد. این امر آن را به یکی از برترین ارزهای دیجیتال تبدیل می کند که پس از هاوینگ بیت کوین رشد خواهند کرد.

تون کوین (TON)

تون کوین (TON) توکنی است که برای تمام فعالیت های معاملاتی در اکوسیستم TON استفاده می شود. این توکن در برنامه های غیرمتمرکز برای پرداخت هزینه های تراکنش و ایمن سازی بلاک چین استفاده می شود.

تون کوین در چند وقت اخیر تحت تاثیر اخبار مثبت بسیاری بوده است. چند روز پیش، این توکن از کاردانو Cardano پیشی گرفت و به نهمین ارز دیجیتال برتر تبدیل شد. همچنین، بنیاد تون کوین در چند وقت اخیر وارد مجموعه‌ای از مشارکت‌ها شده است که می‌تواند باعث رشد قیمت توکن شود.

بسیاری از کارشناسان رمزارز، Toncoin را به عنوان یکی از بهترین ارزهای دیجیتال برای سرمایه گذاری در سال انتخاب کرده اند و انتظار دارند که این شبکه همچنان شاهد پذیرش گسترده باشد. داده‌های CoinMarketCap نشان می‌دهد که قیمت Toncoin در ماه گذشته 91 درصد افزایش یافته است. نمودار قیمت هفتگی نیز افزایش 34 درصدی را نشان می دهد. در مسیر فعلی، قیمت Toncoin احتمالاً در سه ماهه دوم به 20 دلار خواهد رسید و آن را به یکی از بهترین ارزهای دیجیتال برای خرید و HODL تبدیل می کند.

استکس (STX)

استکس Stacks (STX) یک بلاک چین لایه 1 است که به قراردادهای هوشمند و برنامه های کاربردی غیرمتمرکز اجازه می دهد از بیت کوین به عنوان دارایی استفاده کنند و تراکنش ها را بر بستر بلاک چین بیت کوین تسویه کنند. این پلتفرم به حل مشکلات مقیاس پذیری بیت کوین کمک می کند. Stacks از پروتکل اثبات انتقال proof of transfer استفاده می کند که به افزایش امنیت در پلت فرم کمک می کند.

توکن بومی استکس STX یکی از ارزهای دیجیتال پرطرفدار در چند ماه گذشته بود. این توکن در اول آوریل رکورد جدید 3.84 دلاری را ثبت کرد. در حالی که روند اصلاحی بازار قیمت توکن را کاهش داده است، برخی از تحلیلگران به افزایش قیمت در هفته های آینده خوش بین هستند. توکن استکس در سال گذشته 197 درصد افزایش یافته است. پیش بینی میشود قیمت استکس پس از هاوینگ به 10 دلار برسد.

چگونه ارزهای دیجیتالی که احتمال رشد آنها پس از هاوینگ وجود دارد را شناسایی کنیم؟ چند فاکتور مهم وجود دارد که باید هنگام جستجوی بهترین ارز دیجیتال برای خرید در نظر بگیرید:

قیمت

یکی از عوامل مهمی که باید در نظر داشته باشید، قیمت توکنی است که می‌خواهید روی آن سرمایه‌گذاری کنید. اگر در بازار ارزهای دیجیتال تازه کار هستید، بهتر است با ارزهای دیجیتالی با قیمت پایین شروع کنید. این امر به کاهش ضرر شما کمک می کند. همچنین، میتوانید مقادیر بیشتری ارز خریداری کنید.

چشم انداز

شما همچنین باید چشم انداز یک ارز دیجیتال را قبل از سرمایه گذاری در نظر بگیرید. توکنی مانند $KANG به سرمایه گذاران اولیه وعده بیش از 290 درصد بازگشت سرمایه داده است که نشان می دهد آینده آن روشن است. وقتی چنین توکنی در نهایت در صرافی‌های برتر فهرست شود رشد خوبی خواهد داشت.

عرضه

عامل مهم دیگری که باید در نظر گرفت عرضه است. بسیاری از رمزارزها دارای تعداد ثابتی توکن هستند. پس از رسیدن به حداکثر تعداد، هیچ توکن جدیدی منتشر نخواهد شد. وقتی این اتفاق بیفتد و تقاضا همچنان بالا باشد قیمت افزایش می یابد.

ترجمه شده توسط مجله خبری نیپوتو


0

خرید و فروش ارزهای دیجیتال از امروز شروع کنیدثبت دیدگاه

لیست نظرات (0)
قیمت لحظه‌ای

بیت کوین

(BTC)
0.00٪

$ 0.00

0 تومان

خرید و فروش بیت کوین