/ اخبار اتریوم / ایالات متحده ، آلمان و ترکیه بیشترین میزان جستجو برای اتریوم (Ethereum) را ثبت کرده اند

1 سال پیش

زمان مطالعه : 5 دقیقه

ایالات متحده ، آلمان و ترکیه بیشترین میزان جستجو برای اتریوم (Ethereum) را ثبت کرده اند

ایالات متحده ، آلمان و ترکیه بیشترین میزان جستجو برای اتریوم (Ethereum) را ثبت کرده اند

گزارش جدید نشان می دهد میزان جستجوی اتر (Ether) از هر زمان دیگری بیشتر است و ایالات متحده بیشترین میزان جستجوی اتر (ETH) را ثبت کرده و پس از آن آلمان و ترکیه قرار دارند.

 

گزارش (Invezz.com) نشان می دهد ماهانه 1،116،000 جستجو برای اصطلاح اتر “Ether” در ایالات متحده ثبت می شود که معادل حدود 36000 جستجوی اینترنتی در روز برای ارز دیجیتال شماره 2 جهان است.

 

آلمان و ترکیه به ترتیب با 736،300 و 408،500 جستجو در ماه پس از امریکا قرار گرفتند. در میان سه کشور برتر ، آلمان بیشترین سرانه جستجوگر اتر (Ether) را داشته است ، حدود 9.46 جستجو به ازای هر 1000 کاربر اینترنت ، در مقایسه با 3.57 در ایالات متحده.

 

سوئیس که در جایگاه دوازدهم لیست قرار دارد ، با 11.79 جستجو در هر 1000 کاربر اینترنت ، بالاترین میزان جستجوی اتر (Ether) را ثبت کرده است. انگلستان با 230،000 جستجوی ماهانه در جایگاه ششم قرار گرفت که برابر با 3.53 جستجو در هر 1000 مورد است. همانطور که انتظار می رفت بیشترین میزان جستجو از سوی کشورهای غربی صورت گرفته است ، جایی که دسترسی گسترده به اینترنت وجود دارد.

 

داده های گوگل ترندز (Google Trends) از ابتدای سال 2021 افزایش قابل توجهی در تعداد جستجوی اتریوم (Ether) در گوگل را نشان می دهد که تا امروز به بالاترین سطح تاریخی رسیده است. قیمت اتر (Ether) از ماه ژانویه تاکنون حدود 400 درصد افزایش یافته و از 700 دلار به قیمت فعلی 3460 دلار رسیده است. با رشد قیمت اتر (Ether) ، سلطه آن بر بازار نیز افزایش یافت و ارزش بازار اتر (Ether) تا اوایل ماه می نزدیک به 20 درصد از کل ارزش بازار کریپتو را شامل می شود.

 

گزارش اخیر نشان می دهد که محصولات سرمایه گذاری اتر (Ether) نیز در ماه جاری همچنان به رونق خود ادامه می دهند ، حتی در شرایطی که قیمت اتر (Ether) تقریباً 25 درصد از رکورد اخیر خود افت کرد. کارمزد تراکنش های اتریوم (Ethereum) نیز 71 درصد نسبت به اوج اخیر کاهش یافته است.

 

ترجمه شده توسط مجله خبری نیپوتو


0

خرید و فروش ارزهای دیجیتال از امروز شروع کنیدثبت دیدگاه

لیست نظرات (0)