/ اخبار اکسچنج ها / اکسچنج پکسفول خبر نشت داده های مشتریانش را تکذیب می کند

زمان مطالعه : 5 دقیقه

اکسچنج پکسفول خبر نشت داده های مشتریانش را تکذیب می کند

اکسچنج پکسفول خبر نشت داده های مشتریانش را تکذیب می کند

سخنگوی پلتفرم معاملات ارز دیجیتال پکسفول (Paxful) اظهار داشت که هیچ گونه نشت اطلاعات مشتری رخ نداده است.

 

یک منبع آنلاین ناشناس اخیراً در تلاش برای فروش اطلاعات مشتریان و کارمندانی که گفته می شود مربوط به اکسچنج پکسفول بوده شناسایی شد. اما سخنگوی این شرکت اعلام کرد که هیچ گونه اطلاعاتی از مشتریانش به دست هکرها نیفتاده است.

 

سخنگوی پکسفول روز جمعه گفت: “داده های مشتریان ما به هیچ وجه به خطر نیفتاده و هيچ تخلفي در پلتفرم پکسفول رخ نداده است.”

 

“این شخص ادعا می کند به طور غیرقانونی از طریق شخص ثالثی به داده های کارمندان دسترسی پیدا کرده که در سپتامبر 2020 پکسفول قرارداد خود را با این تأمین کننده فسخ کرده بود. ما تدابیری اتخاذ کرده ایم که کارمندانمان تحت تأثیر این واقعه قرار نگیرند و ما تحت عنوان یک اقدام پیشگیرانه همچنان بر این وضعیت نظارت می کنیم.”

روز جمعه ، شخصی پیامی را در کانال تلگرامی روسی زبان با عنوان “نشت اطلاعات” ارسال کرد که در آن آمده بود: “اطلاعاتی از کاربران و کارمندان پلتفرم معاملاتی (paxful.com) به فروش گذاشته شده است. ”

 

در این پست ، شماره تلفن ، نام و آدرس و سایر اطلاعات خصوصی برای خرید در دسترس قرار گرفته است.

 

متأسفانه هك و نشت داده ها در جهاني كه در زمینه تكنولوژي به شدت پیشرفت كرده ، اتفاقي غير معمول نيست. فیسبوک نیز اخیراً هدف حمله هک قرار گرفت و هکرها به داده های بیش از 500000 کاربر دسترسی پیدا کردند. میلیون ها نفر نیز قربانی هک (Equifax) در سال 2017 شدند. شرکت کیف پول سخت افزاری لجر (Ledger) نیز در سال 2020 با مشکل مشابهی مواجه شد.

 

ترجمه شده توسط مجله خبری نیپوتو


0

خرید و فروش ارزهای دیجیتال از امروز شروع کنیدثبت دیدگاه

لیست نظرات (0)