/ اخبار آلت کوین ها / افت بیت کوین به 45.5 هزار دلار؛ صعود یرن فایننس، هکسرو، آرویو

زمان مطالعه : 5 دقیقه

افت بیت کوین به 45.5 هزار دلار؛ صعود یرن فایننس، هکسرو، آرویو

افت بیت کوین به 45.5 هزار دلار؛ صعود یرن فایننس، هکسرو، آرویو

با وجودکاهش شدید قیمت بیت کوین (BTC) و اتریوم (ETH)، یرن فایننس (YFI)، هکسرو (HXRO) و آرویو (AR) موفق به افزایش قیمت شده اند.

خریداران بیت کوین در 17 دسامبر بار دیگر شکست خوردند، و قیمت این رمزارز در ظهر به 45500 دلار کاهش یافت. قیمت توانست به سرعت به 47000 دلار بازگردد، اما تشکیل کف قیمتی جدید روزانه می‌ تواند نشانه‌ ای از ریزش بیشتر باشد.

در بحبوحه ریزش گسترده بازار، چندین آلت کوین توجه معامله گران را به خود جلب کردند و خرید های توکن و افزایش فعالیت شبکه به رشد قیمت آنها کمک کرد.

در این رابطه بخوانید‌ : اکسپلویت در حوزه ارزهای دیجیتال: اکسپلویت (Exploit) چیست؟

7 کوین برتر با بیشترین تغییر در 24 ساعت گذشته. منبع: Cointelegraph Markets Pro

طبق داده های موجود، بیشترین رشد در 24 ساعته گذشته متعلق به یرن فایننس، هکسرو و آرویو بود.

یرن فایننس از خرید توکن سود می برد

یرن فایننس یک سرویس جمع‌ آوری مالی غیرمتمرکز (DeFi) است که از اتوماسیون استفاده می‌ کند تا به سرمایه‌ گذاران اجازه دهد تا از طریق کشت سود یا ییلد فارمینگ سود خود را به حداکثر برسانند.

طبق داده های موجود، قیمت یرن فایننس پس از برخورد با کف 18،844 دلاری در 15 دسامبر، 56.48 درصد رشد کرد تا در 17 دسامبر به سقف روزانه  29،48 برسد و حجم معاملات 24 ساعته آن 220 درصد افزایش یافت و به 844 میلیون دلار رسید.

نمودار 4 ساعته جفت ارز یرن فایننس به تتر (YFI/USDT). منبع: TradingView

صعود ناگهانی یرن فایننس پس از اینکه جامعه آن از ابتدای نوامبر به بهبود قابلیت توکنومیک رای دادند و این پروتکل اقدام به خرید توکن‌ های خود کرد، اتفاق افتاد. تا به امروز، این پروتکل 282.4 توکن یرن فایننس را با قیمت متوسط ​​26651 دلار خریداری کرده و اعلام کرده که با استفاده از وجوه خزانه 45 میلیون دلاری پروژه خود خریدهای بیشتری در آینده انجام خواهد داد.

ویژگی های هکسرو در شبکه تی‌دی امریترید (TD Ameritrade)

هکسرو یک پروتکل معاملاتی دارای لیست انتخاب ارز دیجیتال است که در شبکه اتریوم فعالیت می کند و به کاربران امکان دسترسی به رمزارزهای محبوب از جمله بیت کوین، اتریوم، دوج کوین (DOGE) و سولانا (SOL) را می دهد.

همچنین بخوانید : قرارداد هوشمند در بلاک چین چیست و چگونه کار می کند؟

شاخص ورتکس در 14 دسامبر و قبل از رشد اخیر قیمت هکسرو  به احتمال رشد آن اشاره کرد.

شاخص ورتکس منحصر به کوینتلگراف، یک الگوریتم مقایسه ای بین شرایط گذشته و حال بازار است که از ترکیب اطلاعاتی از جمله احساسات حاکم بر بازار، حجم معاملاتی، حرکات اخیر قیمت و فعالیت های توییتری به دست می آید.

شاخص ورتکس (سبز رنگ) در مقابل قیمت هکسرو. منبع: Cointelegraph Markets Pro

همانظور که در نمودار بالا مشاهده می کنید، شاخص ورتکس برای هکسرو در 14 دسامبر تا محدوده سبز رنگ بالا رفته و حدودا 45 ساعت قبل از رشد 13.2 درصدی قیمت در روز آینده به سقف 77 رسیده است.

افزایش قیمت هکسرو پس از آن اتفاق می‌ افتد که یکی از بنیانگذاران آن به نام دن گانسبرگ (Dan Gunsberg) در پادکست کلوز (Close) در شبکه شرکت خدمات مالی تی‌ دی امریترید TD Ameritrade در مورد آینده بیت کوین و تکامل اکوسیستم ارزهای دیجیتال صحبت کرد.

آرویو رکورد جدیدی در تراکنش های روزانه ثبت می کند

آرویو یک شبکه ذخیره سازی غیرمتمرکز است که به عنوان اولین شبکه ذخیره سازی اطلاعات دائمی که توسط یک سرمایه پایدار پشتیبانی می شود، طراحی شده است.

شاخص ورتکس در 14 دسامبر و قبل از رشد اخیر قیمت آرویو، نشان دهنده احتمال صعود این توکن بود.

شاخص ورتکس (سبز رنگ) در برابر قیمت آرویو. منبع: Cointelegraph Markets Pro

همانظور که در نمودار بالا مشاهده می کنید، شاخص ورتکس برای آرویو در 14 دسامبر تا محدوده سبز تیره بالا رفته و حدودا 16 ساعت قبل از رشد 40.78 درصدی قیمت در دو روز آینده به سقف 77 رسیده است.

افزایش قیمت آرویو در حالی اتفاق می‌ افتد که تعداد تراکنش‌ های شبکه Bundlr این پروتکل به بالاترین حد تاریخی خود یعنی 2.19 میلیون تراکنش رسیده است که نسبت به کمتر از یک سال گذشته نشان دهنده افزایش 50 برابری در تراکنش‌ های روزانه است.

ارزش کل بازار ارزهای دیجیتال هم اکنون 2.192 تریلیون دلار و نرخ تسلط بیت کوین 40.6 درصد است.

ترجمه شده توسط مجله خبری نیپوتو


0

خرید و فروش ارزهای دیجیتال از امروز شروع کنیدثبت دیدگاه

لیست نظرات (0)
قیمت لحظه‌ای

بیت کوین

(BTC)
0.00٪

$ 0.00

0 تومان

خرید و فروش بیت کوین

بیشتر بخوانید