/ اخبار بیت کوین / احتمال صعود قیمت بیت کوین در صورت شکسته شدن دیوار فروش 70000 دلاری

1 سال پیش

زمان مطالعه : 5 دقیقه

احتمال صعود قیمت بیت کوین در صورت شکسته شدن دیوار فروش 70000 دلاری

احتمال صعود قیمت بیت کوین در صورت شکسته شدن دیوار فروش 70000 دلاری

مقاومت چشمگیری نزدیک به سقف های قیمتی جدید وجود دارد.

بیت کوین(BTC) در 9 نوامبر در سطح 68.000 دلاری باقی ماند و معامله گران اعلام کردند رشد قیمت آن واضح و آماده صعود است.

نمودار یک ساعته بیت کوین در برابر دلار(BTC/USD). منبع: TradingView

بیت کوین به دیوار بزرگ فینکس(Finex) نزدیک می شود

طبق داده های موجود، قیمت بیت کوین در برابر دلار(BTC/USD) برای دومین شب متوالی افزایش یافت.

این جفت ارز، روز یکشنبه بیشتر در محدوده 62.000 دلار معامله می شد اما در حال حاضر با رشد 11.4 درصدی طی دو روز، به سقف تاریخی 68.564 دلار رسیده است.

بسته شدن کندل هفتگی بیت کوین در سطح بالاتر بعد از تثبیت آن اتفاق افتاد. پنتوشی(Pentoshi) معامله گر محبوب با شروع هفته گفت ما آماده صعود هستیم.

فیلب فیلب(Filbfilb) یکی از بنیانگذاران و تحلیلگر پلتفرم دیسن تریدر(Decentrader) نیز با اشاره به اینکه بیت کوین هم اکنون در حال مقابله با چیزی است که او آن را دیوار بزرگ فینکس می نامد آماده صعود است. یک دیوار فروش بزرگ در محدوده 70.000 دلار در صرافی بیتفینکس(Bitfinex) در مقابل انباشت های اخیر نهنگ ها ایجاد شده است. وی افزود اگر از این محدوده عبور کنیم پتانسیل صعودی به میزان قابل توجهی افزایش می یابد.

پیش‌ بینی‌ های پایان ماه تا 98.000 دلار، که همین چند روز پیش کاملا غیرممکن بود، دوباره جزء گزینه های موجود می شود.

با بررسی دقیق بازارهای صعودی سال 2013 و 2017 و در مقایسه با سرعت رشدی که پس از دو رویداد قبلی هالوینگ بیت کوین انجام شد متوجه می شویم سرعت در سال 2021 نسبتا متعادل باقی مانده است.

سرمایه گذاران به دنبال خرید بیشتر بیت کوین هستند

حتی در سقف تاریخی قیمت و پیش از راه‌ اندازی احتمالی صندوق قابل معامله ETF اسپات بیت کوین در ایالات متحده، هیچ نشانه ای از کاهش تقاضای سازمانی برای بیت کوین وجود ندارد.

آنتونی اسکاراموچی(Anthony Scaramucci)، مدیرعامل اسکای بریج کپتال(SkyBridge Capital) روز سه‌ شنبه با اشاره به اینکه او در این بازار همچنان یک خریدار است افزود 70 هزار دلار برای بیت‌ کوین در راه است.تقاضای سازمانی بالاخره ایجاد شد. در تلاش برای دریافت سفارشات قبل از سال 2022 هستیم.

نمودار بیت کوین در برابر طلا. منبع: Woobull

در یک شرایط تورمی، جذابیت بیت کوین در برابر طلا به عنوان یک ابزار پوشش ریسک در عرض یک شب بیشتر شد و ارزش بازار آن به 10.7 درصد از بازار طلا رسید.

با توجه به پایداری روند صعودی فعلی، فاندینگ ریت در اکسچنج ها بالا است اما در زمان نگارش این مطلب ناپایدار نیست و فاندینگ ریت بایننس در واقع کمتر از روز دوشنبه است.

فاندینگ ریت بیت کوین.

ترجمه شده توسط مجله خبری نیپوتو


0

خرید و فروش ارزهای دیجیتال از امروز شروع کنیدثبت دیدگاه

لیست نظرات (0)