/ اخبار بیت کوین / آکسا (AXA) ، بزرگترین شرکت بیمه در سوئیس بیت کوین (Bitcoin) را به عنوان روش پرداخت می پذیرد

2 سال پیش

زمان مطالعه : 5 دقیقه

آکسا (AXA) ، بزرگترین شرکت بیمه در سوئیس بیت کوین (Bitcoin) را به عنوان روش پرداخت می پذیرد

آکسا (AXA) ، بزرگترین شرکت بیمه در سوئیس بیت کوین (Bitcoin) را به عنوان روش پرداخت می پذیرد

همه مشتریان خصوصی اکسا اکنون امکان پرداخت حق بیمه تمامی بیمه های غیر عمر از طریق بیت کوین (Bitcoin) را دارند.

 

آکسا دومین شرکت برتر بیمه در اروپا ، به اولین شرکت بیمه سوئیس تبدیل شده که به مشتریان خود امکان پرداخت حق بیمه با بیت کوین(BTC) را ارائه می دهد و به همین منظور با بروکر بیت کوین سوئیس (Bitcoin Suisse) همکاری می کند.

در این رابطه بخوانید‌ : بهترین ابزارها برای ترید ارزدیجیتال در سال ۲۰۲۴

 

پرداخت با بیت کوین (Bitcoin) تقریباً برای همه محصولات آکسا ، به جز بیمه عمر به دلیل موانع قانونی پذیرفته می شود.

 

آکسا اعلام کرد انگیزه اش برای پذیرش بیت کوین (Bitcoin) تغییر دیجیتالی اقتصاد جهانی طی شیوع ویروس کرونا بوده است. در سال 2019 ، این شرکت تحقیقاتی انجام داده است که نشان می دهد تقریباً یک سوم پاسخ دهندگان بین 18 تا 55 سال در ارزهای دیجیتال سرمایه گذاری کرده یا به آن علاقه داشتند.

 

طبق گفته رئیس بخش نوآوری آکسا ، پذیرش پرداخت بیت کوین (Bitcoin) واکنش آکسا به تقاضای فزاینده مشتریانش برای ارائه راه حل های پرداخت جایگزین با فناوری های جدید بوده است.

 

این روش پرداخت شامل یک انتقال آنلاین ساده با شماره مرجع خواهد بود: مبلغ بدهی به فرانک سوئیس در مقابل مبلغ معادل بیت کوین (Bitcoin) محاسبه می شود و نرخ تبدیل مشخص شده برای مدت زمان تعیین شده ای معتبر خواهد بود. در این بازه زمانی آکسا هیچ هزینه اضافی برای مشتریانی که تصمیم به پرداخت با بیت کوین (Bitcoin) به جای ارز فیات دارند دریافت نمی کند.

 

آکسا بیت کوین های دریافتی را نگه نمی دارد و به بروکر بیت کوین سوئیس واگذار خواهند شد. در حالی که آکسا خود هیچ هزینه ای به پرداخت های بیت کوین (Bitcoin) اضافه نمی نمی کند ، بیت کوین سوئیس هنگام محاسبه نرخ تبدیل بیت کوین / فرانک سوئیس برای مشتریان آکسا ، کارمزد 1.75 درصدی را دریافت می کند.

 

همچنین بخوانید : معاملات اسپات (Spot Trading) یا معاملات نقدی چیست؟ چگونه در بازارهای اسپات معامله کنیم؟

تعامل قبلی آکسا با فناوری های مبتنی بر بلاکچین (blockchain) شامل عضویت آن در پلتفرم ثبت پرونده خودرو از سال 2017 بوده است که از بلاکچین (blockchain) برای ردیابی و ثبت چرخه عمر وسایل نقلیه استفاده می کند. این شرکت بیمه همچنین از (Blockchain Challenge) که در زمینه استفاده از قراردادهای هوشمند در صنعت بیمه فعالیت می کند نیز حمایت مالی می کند.

 

ترجمه شده توسط مجله خبری نیپوتو


0

خرید و فروش ارزهای دیجیتال از امروز شروع کنیدثبت دیدگاه

لیست نظرات (0)
قیمت لحظه‌ای

بیت کوین

(BTC)
0.00٪

$ 0.00

0 تومان

خرید و فروش بیت کوین