/ اخبار بیت کوین / آنتونی پامپلیانو (Anthony Pompliano) : بازار ثابت می کند بیت کوین (Bitcoin) دارایی امن نهایی است

3 سال پیش

زمان مطالعه : 5 دقیقه

آنتونی پامپلیانو (Anthony Pompliano) : بازار ثابت می کند بیت کوین (Bitcoin) دارایی امن نهایی است

آنتونی پامپلیانو (Anthony Pompliano) : بازار ثابت می کند بیت کوین (Bitcoin) دارایی امن نهایی است

موسس شرکت مورگان کریک دیجیتال (Morgan Creek Digital) می گوید: همبستگی بیت کوین (Bitcoin) با بازار سهام بار دیگر به صفر رسیده است و افرادی که از امن بودن آن انتقاد می کردند سخت در اشتباه بودند.

 

به گفته آنتونی پامپلیانو ، همبستگی بیت کوین (BTC) با بازار سهام در کمترین حالت ممکن است و داده ها نشان می دهد که بیت کوین (BTC) از دارایی های کلان پیشی می گیرد.

در این رابطه بخوانید‌ : تفاوت توکن های کاربردی (Utility tokens) با توکن های سهمی (equity tokens) چیست؟

 

پامپلیانو در 26 اکتبر با انتشار رشته توییت هایی منتقدانی را که اظهار داشتند بیت کوین (Bitcoin) دارایی ذخیره ارزش محسوب نمی شود ، خطاب قرار داد.

 

اظهارات پامپلیانو در خصوص بیت کوین (Bitcoin) ، دارایی امن: “بازار این موضوع را ثابت می کند”

پامپلیانو یک نمودار از پلتفرم تجزیه و تحلیل سنتیمنت (Santiment) آپلود کرد ، که نشان می دهد همبستگی بیت کوین (Bitcoin) طی 30 روز با (S&P 500) به صفر می رسد.

 

وی در توضیحات افزود: “همبستگی بیت کوین (BTC) با بازار سهام در کمترین حالت ممکن است.”

نمودار همبستگی بیت کوین و S&P 500 منبع: آنتونی پامپلیانو / توییتر

 

در ادامه ، وی به عملکرد بهتر بیت کوین (Bitcoin) نسبت به دارایی های کلان در خصوص بازیابی پس از سقوط ناشی از ویروس کرونا در مارس سال جاری اشاره کرد :

همچنین بخوانید : ارز دیجیتال استلار (XLM) چیست؟ و شبکه آن چگونه کار میکند؟

 

” بیت کوین (Bitcoin) در طی رکود اقتصادی چگونه عمل کرد؟ این کریپتوکارنسی عملکردی بهتر از سهام ، اوراق قرضه ، طلا ، نفت و تقریباً هر دارایی دیگری داشت. همچنین طی مدت طولانی همبستگی کم تا صفر را با این دارایی ها نشان داد”.

 

“بیت کوین (Bitcoin) آخرین دارایی امن است و بازار آن را ثابت می کند.”

جفت (BTC / USD) در سطح 13،150 دلار ، بازده سالانه 83 درصد را به سرمایه گذاران ارائه داده است ، در مقابل بازدهی سالانه طلا 24 درصد و (S&P 500) حدود 6 درصد بوده است.

 

از نظر پامپلیانو ، همبستگی قبلی بین بیت کوین (Bitcoin) و این دارایی ها صرفاً یک پدیده کوتاه مدت ناشی از حوادث ماه مارس بوده است.

 

وی نوشت: “در طول بحران های نقدینگی ، همبستگی دارایی ها شدت یافت. این اتفاق موقتی بود و برای طلا ، سهام و غیره اتفاق افتاد.”

عملکرد بیت کوین در مقابل دارایی های کلان. منبع:  Skew

 

پایان همبستگی؟

همانطور که کوین تلگراف گزارش داد ، اکثر تحلیلگران معتقدند نه تنها همبستگی بیت کوین (Bitcoin) با بازارهای سهام و موارد دیگر متوقف می شود بلکه این موضوع قطعی و دائمی خواهد بود.

 

از جمله کسانی که این ایده را تایید می کنند ، ویلی وو (Willy Woo) تحلیلگر و خالق منبع داده (Woobull) است ، که همچنان جهش شدید بیت کوین (Bitcoin) را پیش بینی می کند.

 

وی هفته گذشته در توئیتی نوشت: “توقف همبستگی بیت کوین (Bitcoin) از سایر دارایی ها نزدیک است.”

 

“منطقی به نظر می رسد که بیت کوین (BTC) در معاملات تایم فریم کوتاه مدت به همبستگی خود ادامه دهد. اما نه در تایم فریم های طولانی تر. بیت کوین (BTC) یک دارایی امن است ، فقط “میزان ریسک آن” (که نشان می دهد این دارایی هنوز اول راه و جدید است) بر این موضوع کمی تاثیر می گذارد. ”

 

ترجمه شده توسط مجله خبری نیپوتو


0

خرید و فروش ارزهای دیجیتال از امروز شروع کنیدثبت دیدگاه

لیست نظرات (0)
قیمت لحظه‌ای

بیت کوین

(BTC)
0.00٪

$ 0.00

0 تومان

خرید و فروش بیت کوین