/ اخبار آلت کوین ها / آیا رکود قیمت بیت کوین در سال 2023 به پایان خواهد رسید؟ (دیده بان بازار، 4 دی 1401)

زمان مطالعه : 3 دقیقه

آیا رکود قیمت بیت کوین در سال 2023 به پایان خواهد رسید؟ (دیده بان بازار، 4 دی 1401)

بیت کوین با نزدیک شدن به پایان سال همچنان در سطح 17000 دلار قرار دارد و سوال این است که آیا این ارز به زودی تغییر خواهد کرد یا خیر؟

چند روز گذشته بیت کوین (BTC) بسیار کسل کننده بود، آیا شرایط در پایان سال تغییر می کند؟

بیت کوین (BTC) با نزدیک شدن به پایان سال، همچنان در سطح 17000 دلار قرار دارد و این سوال این است که آیا به زودی تغییر خواهد کرد یا خیر؟

اکثر آلت کوین ها به غیر از اوکی بی (OKB) که پس از انتشار گزارش اثبات ذخیره صرافی اوکی اکس (OKX) بیش از 5 درصد افزایش یافته، نیز در تایم فریم روزانه کاملا راکد هستند.

بیت کوین زیر 17 هزار دلار ثابت است

هفته گذشته قیمت بیت کوین شاهد کاهش قابل توجهی بود و قیمت آن به 16،300 دلار کف قیمتی سه هفته اخیر رسید.

ایالات متحده روز پنجشنبه، داده های تولید ناخالص داخلی خود را اعلام کرد و آمار هزینه‌ های مصرف شخصی نیز در روز جمعه منتشر شد که انتظار می رفت هر دو نوسانات زیادی را به بازار وارد کنند. با این حال، در حالی که بازار سهام ایالات متحده سقوط کرد، بیت کوین نسبتا ثابت ماند.

قیمت بیت کوین در آخر هفته 17000 دلار بود و از آن زمان تاکنون تغیر خاصی نکرده است. در حال حاضر با قیمت 16800 دلار معامله می شود.

نرخ تسلط آن بر آلت کوین ها و ارزش بازاری آن نیز تغییر نکرده است. نرخ تسلط 40 درصد و ارزش بازاری نیز 325 میلیارد دلار است.

جفت ارز بیت کوین به دلار (BTCUSD). منبع: TradingView

 

اوکی بی متمایز است

بسیاری از آلت کوین ها در دو روز گذشته نیز حرکت قابل توجهی نداشتند. اتریوم (ETH) در اوایل این هفته در 1200 دلار معامله میشد و اکنون 20 دلار افزایش یافته است.

بایننس کوین (BNB)، کاردانو (ADA)، ریپل (XRP)، دوج کوین (DOGE)، شیبا اینو (SHIB)، پالیگان (MATIC)، پولکادات (DOT) و ترون (TRX) اساسا با همان قیمت‌ های دیروز معامله می شوند.

ارز بومی صرافی اوکی اکس در بین آلت‌ کوین های با ارزش، بهترین عملکرد را داشت. اوکی بی در مقیاس روزانه بیش از 5 درصد افزایش یافته و اکنون با قیمت 23 دلار معامله می شود.

ارزش بازاری ارزهای دیجیتال در سطح 810 میلیارد دلار باقی مانده است.

 

نمای بازار ارزهای دیجیتال. منبع: Quantify Crypto

 

ترجمه شده توسط مجله خبری نیپوتو


0

خرید و فروش ارزهای دیجیتال از امروز شروع کنیدثبت دیدگاه

لیست نظرات (0)