/ اخبار ارز دیجیتال / کاخ سفید به نظارت بر فعالیت های بانک سیلورگیت ادامه می دهد

زمان مطالعه : 5 دقیقه

کاخ سفید به نظارت بر فعالیت های بانک سیلورگیت ادامه می دهد

به گفته سخنگوی کاخ سفید ، دولت بایدن به وضوح از وضعیت بانک سیلورگیت آگاه است و به نظارت بر گزارش های مربوط به این بانک ادامه خواهد داد.

کاخ سفید به نظارت بر فعالیت های بانک سیلورگیت ادامه می دهد

سخنگوی کاخ سفید گفت دولت به طور خاص در مورد Silvergate اظهار نظر نمی کند ، اما بر اوضاع بانک کریپتوی سیلورگیت نظارت خواهد کرد.

به گفته سخنگوی کاخ سفید ، دولت بایدن به وضوح از وضعیت بانک سیلورگیت آگاه است و به نظارت بر گزارش های مربوط به این بانک ادامه خواهد داد.

کارین ژان پیر ، وزیر مطبوعاتی کاخ سفید در سخنرانی خود در تاریخ 6 مارس گفت: کاخ سفید اظهار داشت که Silvergate یکی دیگر از شرکت های بزرگ ارز دیجیتال را در ماه های اخیر معرفی کرده است اما از اعلام مشخصات بیشتر در مورد این شرکت خودداری کرد.

وی گفت: “در هفته های اخیر، قانونگذاران بانکی دستورالعمل هایی را در مورد چگونگی محافظت از بانک ها در مقابل خطرات مرتبط با بازار ارزهای دیجیتال منتشر کرده اند.”

وی گفت: ” رئیس جمهور بارها و بارها از کنگره خواسته است تا برای محافظت از آمریکایی ها در مقابل ریسک دارایی های دیجیتال اقدام کند و او به این کار ادامه خواهد داد. ما به طور خاص در مورد این شرکت صحبت نخواهیم کرد، اما ما همچنان به نظارت بر گزارش ها ادامه خواهیم داد. ”

سیلورگیت ، معروف به “بانک کریپتو” ، شریک بانکی تعدادی از شرکت ها و پروژه های بزرگ ارز دیجیتال بود.

با این حال ، عدم اطمینان نسبت به پرداخت بدهی بانک ، در آغاز ماه مارس ، پس از آنکه گزارش سالانه سیلورگیت تا دو هفته به تأخیر افتاد ، گسترش یافت. گزارش 10-K یک سند قانونی الزامی است که یک مرور کلی از وضعیت تجاری و مالی یک شرکت را ارائه می دهد.

کوین بیس Coinbase در تاریخ 2 مارس اعلام کرد که همکاری خود را با Silvergate خاتمه داده است و به نگرانی های مربوط به تحقیقات وزارت دادگستری در مورد این شرکت در رابطه با سقوط FTX اشاره کرد.

چندین شرکت دیگر از جمله Circle، paxos ، bitstamp ، Galaxy، MicroStrategy و تتر Tether نیز اقدام مشابهی را در پیش گرفتند.

در تاریخ 4 مارس ، سیلورگیت اعلام کرد که فعالیت شبکه پرداخت دارایی دیجیتال خود را به دلیل نگرانی های “مبتنی بر ریسک” متوقف می کند که باعث عدم اطمینان بیشتر در مورد وضعیت مالی شرکت شد.

در نتیجه ، قیمت سهام سیلورگیت (SI) از اول مارس تقریباً 60 ٪ کاهش یافته است ، در حالی که ارزش کل بازار کریپتو در همان بازه زمانی حدود 5.5 ٪ کاهش یافته و به 1.072 تریلیون دلار رسیده است.

ترجمه شده توسط مجله خبری نیپوتو


0

خرید و فروش ارزهای دیجیتال از امروز شروع کنیدثبت دیدگاه

لیست نظرات (0)