/ اخبار اتریوم / تتر حمایت خود را از انتقال اتریوم به اثبات سهام اعلام کرد

1 سال پیش

زمان مطالعه : 5 دقیقه

تتر حمایت خود را از انتقال اتریوم به اثبات سهام اعلام کرد

پس از اعلام حمایت رسمی سرکل پی (Circle Pay)، ناشر یو اس دی کوین USD Coin (USDC) از این انتقال، غول استیبل کوین تتر هم اکنون رسماً پشتیبانی خود را از انتقال اتریوم به اجماع اثبات سهام (PoS) تایید کرده است.

تتر حمایت خود را از انتقال اتریوم به اثبات سهام اعلام کرد

پس از اعلام حمایت رسمی سرکل پی (Circle Pay)، ناشر یو اس دی کوین USD Coin (USDC) از این انتقال، غول استیبل کوین تتر هم اکنون رسماً پشتیبانی خود را از انتقال اتریوم به اجماع اثبات سهام (PoS) تایید کرده است.

تتر در بیانیه‌ای در ۹ اگوست این ادغام را یکی از «مهم‌ترین لحظات در تاریخ بلاک چین» نامید و بیان کرد که مطابق با برنامه ارتقای اتریوم، که در حال حاضر قرار است در ۱۹ سپتامبر (28 شهریور) انجام شود، کار خواهد کرد.

تتر معتقد است که برای جلوگیری از هرگونه اختلال در جامعه، به ویژه هنگام استفاده از توکن‌ها در پروژه‌ها و پلتفرم‌های DeFi، مهم است که انتقال به POS برای ایجاد سردرگمی و آسیب در اکوسیستم مورد استفاده قرار نگیرد.

در این رابطه بخوانید‌ : وستینگ (Vesting) در بازار ارز دیجیتال چیست؟

تتر پیشرفت و آمادگی برای این رویداد را با دقت دنبال خواهد کرد و از POS Ethereum مطابق با برنامه رسمی پشتیبانی خواهد کرد. تتر افزود: ما معتقدیم که این انتقال برای سلامت بلندمدت اکوسیستم DeFi و پلتفرم‌های آن، از جمله مواردی که از توکن‌های ما استفاده می‌کنند، ضروری است.

در حالی که بیانیه رسمی تتر امروز منتشر شد، پائولو آردوینو، مدیر ارشد فناوری تتر در ماه جولای اعلام کرده بود که قصد دارند از ETH2 پس از ادغام پشتیبانی کنند.

تتر در حال حاضر بزرگترین استیبل کوین با ارزش کل بازار 66.6 میلیارد دلار است، در حالی که USDC با ارزش بازار 54.1 میلیارد دلار در جایگاه دوم این لیست قرار دارد. مقدار قابل توجهی از عرضه در گردش هر دو استیبل کوین در بلاک چین اثبات کار فعلی اتریوم قرار دارد. تتر با 32.3 میلیارد دلار و USDC با 45.1 میلیارد دلار در زمان نگارش این مطلب رتبه اول را به خود اختصاص داده است.

با توجه به ارزش این استیبل کوین ها و تسلط آنها بر بازار استیبل کوین، حمایت آنها از انتقال اتریوم می تواند تاثیرگذار باشد.

با این حال، همانطور که ویتالیک بوترین اخیرا هشدار داده است، قدرت آنها به طور بالقوه می تواند مشکلاتی را نیز در هارد فورک های اتریوم در آینده ایجاد کند، زیرا موجودیت های متمرکز مانند تتر و سرکل می توانند به جای آنچه که انجمن اتریوم پیشنهاد کرده است، از زنجیره فورک شده به دلخواه خود استفاده کنند.

این هفته اتریوم آخرین آزمایش ادغام خود را از طریق شبکه آزمایشی Goerli انجام خواهد داد و اگر همه چیز طبق برنامه پیش برود، بعید است تاریخ ادغام 19 سپتامبر به تعویق بیفتد.

ترجمه شده توسط مجله خبری نیپوتو


0

خرید و فروش ارزهای دیجیتال از امروز شروع کنیدثبت دیدگاه

لیست نظرات (0)
قیمت لحظه‌ای

بیت کوین

(BTC)
0.00٪

$ 0.00

0 تومان

خرید و فروش بیت کوین