/ اخبار آلت کوین ها / یونی سواپ کیف پول موبایلی خود را راه‌اندازی می کند

زمان مطالعه : 3 دقیقه

یونی سواپ کیف پول موبایلی خود را راه‌اندازی می کند

Uniswap Labs اعلام کرده است که قصد دارد کیف پول موبایلی جدیدی را منتشر کند که به کاربران امکان تبادل در شبکه های لایه 1 یا لایه 2 را بدون نیاز به تغییر بلاک چین می دهد.

یونی سواپ کیف پول موبایلی خود را راه‌اندازی می کند

علیرغم تایید اولیه ساخت این کیف پول در ماه اکتبر، یونی سواپ لبز (Uniswap Labs) با مشکلاتی در اپ استور اپل در مورد کیف پول موبایلی خود مواجه است.

Uniswap Labs اعلام کرده است که قصد دارد کیف پول موبایلی جدیدی را منتشر کند که به کاربران امکان تبادل در شبکه های لایه 1 یا لایه 2 را بدون نیاز به تغییر بلاک چین می دهد.

طبق گفته Uniswap Labs، این کیف پول به کاربران امکان می دهد نمودارهای قیمت را بررسی کنند و هر توکنی را در شبکه های مختلف از جمله اتریوم، پالیگان Polygon، اربیتروم Arbitrum و اپتیمیزم Optimism جستجو کنند. برای اطمینان از حداکثر امنیت، یونی سواپ با Trail of Bits برای ممیزی کیف پول همکاری کرد. علاوه بر این، عبارات اولیه و کلیدهای خصوصی کیف پول‌های جدید رمزگذاری شده و در دستگاه‌هایی با استفاده از Secure Enclave اپل ذخیره می‌شوند که از پشتیبان‌گیری دستگاه مستثنی است. یونی سواپ همچنین اعلام کرد کاربران می توانند به صورت دستی عبارات اولیه خود را با یک نسخه کاغذی ذخیره کنند یا آن را رمزگذاری و در iCloud ذخیره کنند.

در این رابطه بخوانید‌ : پلتفرم بلر چیست؟ و چگونه میتوان توکن های BLUR را بدست آورد؟

علیرغم تایید اولیه ساخت کیف پول در ماه اکتبر، یونی سواپ با مشکلاتی در اپ استور App اپل در مورد کیف پول موبایلی خود مواجه شده است. اگرچه سایر کیف‌پول‌های مبادله سلف کاستدی مورد تایید قرار گرفته‌اند، ساخت نهایی کیف پول موبایلی Uniswap تنها چند روز قبل از راه‌اندازی برنامه‌ریزی شده آن در دسامبر ۲۰۲۲ توسط اپل رد شد.

Uniswap Labs به همه سؤالات اپل پاسخ داد و مجدداً تأکید کرد که این کیف پول با دستورالعمل‌های آن مطابقت دارد. با این حال، اپل هنوز راه اندازی را تایید نکرده است.

یونی سواپ در اطلاعیه خود اشاره می کند: اپل به راه اندازی کیف پول ما چراغ سبز نشان نمی دهد و در بلاتکلیفی مانده ایم.

طبق گزارشی در 6 فوریه، اعضای انجمن Uniswap به استقرار Uniswap v3 در پروتکل لایه 2 شبکه Boba در اتریوم رأی مثبت دادند، به این معنی که شبکه Boba ششمین زنجیره ای خواهد بود که Uniswap v3 را اجرا می کند. این اقدام توسط چندین نهاد مانند GFX Labs، Blockchain at Michigan، Gauntlet و ConsenSys حمایت شد.

 

ترجمه شده توسط مجله خبری نیپوتو

برای خرید و فروش تتر به مارکت نیپوتو مراجعه کنید.


0

خرید و فروش ارزهای دیجیتال از امروز شروع کنیدثبت دیدگاه

لیست نظرات (0)
قیمت لحظه‌ای

بیت کوین

(BTC)
0.00٪

$ 0.00

0 تومان

خرید و فروش بیت کوین