/ اخبار استخراج ارز دیجیتال / ترامپ می خواهد همه بیت کوین‌های باقی مانده در ایالات متحده استخراج شوند!

زمان مطالعه : 1 دقیقه

ترامپ می خواهد همه بیت کوین‌های باقی مانده در ایالات متحده استخراج شوند!

دونالد ترامپ روز چهارشنبه پس از تشکیل جلسه ای با چندین مدیر اجرایی از شرکت های استخراج ارز دیجیتال ایالات متحده، مجددا حمایت خود از صنعت استخراج بیت کوین را اعلام کرد.

ترامپ می خواهد همه بیت کوین‌های باقی مانده در ایالات متحده استخراج شوند!

دونالد ترامپ روز چهارشنبه پس از تشکیل جلسه ای با چندین مدیر اجرایی از شرکت های استخراج ارز دیجیتال ایالات متحده، مجددا حمایت خود از صنعت استخراج بیت کوین را اعلام کرد.

این نامزد ریاست جمهوری در 11 ژوئن در سایت Truth Social که متعلق به خود ترامپ است، گفت: که می خواهد «همه بیت کوین باقی مانده در ایالات متحده استخراج شوند!!!» و مدعی شد که این امر به کشور کمک می کند تا «بر انرژی مسلط شود».

او ادعا کرد که بیت کوین “آخرین خط دفاع” کشور در برابر ارز دیجیتال بانک مرکزی است. جروم پاول، رئیس فدرال رزرو، در ماه مارس گفت که ایالات متحده “به هیچ وجه چنین چیزی را توصیه نمی کند چه رسد به اینکه ارز دیجیتال بانک مرکزی را به هر شکلی بپذیرد.”

در این رابطه بخوانید‌ : چگونه کیف پول ارز دیجیتال بسازیم؟

طبق پست‌هایی که در پلتفرم X منتشر شد، ترامپ قبلاً میزبان استخراج‌کنندگان بیت‌کوین بوده است، از جمله جیسون لس، مدیر عامل Riot Platforms و برایان مورگنسترن، رئیس سیاست عمومی شرکت، متیو شولتز، رئیس اجرایی CleanSpark و آماندا فابیانو، عضو هیئت مدیره TeraWulf.

طبق گفته فابیانو، گفتگوی این گروه با ترامپ درباره تاثیر استخراج بیت کوین بر «تقویت شبکه برق و ایجاد شغل» بوده است.

شولتز عضو CleanSpark به بلومبرگ گفت که ترامپ قول داده است در صورت انتخاب شدنش به عنوان رئیس جمهور از این بخش حمایت کند.

فابیانو از شرکت TeraWulf در پلتفرم X اعلام کرد: “صنعت ما با حجم عظیمی از مبارزات سیاسی مواجه شده است که توسط اطلاعات نادرست و روایت های نادرست تقویت شده است.”

رئیس جمهور جو بایدن مالیات 30 درصدی بر برق را بر استخراج کنندگان بیت کوین در کشور پیشنهاد کرده است و این بخش با فشارهای سیاسی فزاینده ای بر سر انتشار گازهای گلخانه ای، مصرف انرژی و تأثیر احتمالی آن بر شبکه های برق مواجه است.

ترامپ قبلاً در سال 2021  در دوران ریاست جمهوری خود گفته بود که بیت کوین “به نظر یک کلاهبرداری” می رسد، اما اخیراً در تلاش برای جلب نظر گروه های لابی گر این صنعت در آستانه انتخابات ریاست جمهوری 2024 که قرار است در 5 نوامبر 2024 برگزار می شود، رفتار خود را تغییر داده است.

او اخیراً تاکید کرد که ایالات متحده نباید در مورد رمزارز به «مقام دوم» بسنده کند و حتی در اوایل ژوئن خود را به عنوان «رئیس‌جمهور ارزهای دیجیتال» اعلام کرد.

این میلیاردر همچنین در ماه مه برای تأمین مالی کمپین ریاست جمهوری خود ارزهای دیجیتال را پذیرفت و یک شام برای دارندگان توکن های غیرقابل تعویض Mugshot خود ترتیب داد.

ترامپ اولین جلسه مربوط به آزادی مشروط خود را در 10 ژوئن برگزار کرد. ترامپ در 30 می در 34 مورد جنایت به دلیل جعل سوابق تجاری مجرم شناخته شده است.

هیل (The Hill)‌ به نقل از منابع ناشناس گزارش داد که ترامپ این مصاحبه 30 دقیقه‌ای مجازی را از استراحتگاه مار-آ-لاگو خود انجام داده است.

همچنین بخوانید : چگونه کیف پول ارز دیجیتال بسازیم؟

ترجمه شده توسط مجله خبری نیپوتو


0

خرید و فروش ارزهای دیجیتال از امروز شروع کنیدمترجم اخبار تکنولوژی و بلاکچین، فعال در حوزه کریپتو و متاورس، تهیه و اجرای ویدیوهای آموزشی و کاربردی در حوزه کریپتوکارنسی.

ثبت دیدگاه

لیست نظرات (0)
قیمت لحظه‌ای

بیت کوین

(BTC)
0.00٪

$ 0.00

0 تومان

خرید و فروش بیت کوین