/ اخبار آلت کوین ها / آلتکوین هایی با عملکرد صعودی در سال 2024

زمان مطالعه : 4 دقیقه

آلتکوین هایی با عملکرد صعودی در سال 2024

گزینه های بعدی در این لیست سولانا (SOL)، اولنچ (AVAX)، کاردانو (ADA)، چین لینک (LINK) و پولکادات (DOT) هستند. سولانا سال 2023 را با عملکردی صعودی پشت سر گذاشت و حداقل در میان ارزهای دیجیتال با ارزش بازار بالا بهترین عملکرد را داشت.

آلتکوین هایی با عملکرد صعودی در سال 2024

در ابتدای سال 2024 بیت کوین BTC نه تنها از نظر تغییرات قیمت بلکه از نظر پذیرش جهانی پس از راه اندازی 12 ETF بیت کوین در ایالات متحده عملکرد بسیار چشمگیری داشته است.

انتظار می رود رویداد هاوینگ حدود دو ماه دیگر انجام شود که معمولا تاثیر مثبتی بر بیت کوین دارد. برخی پیش‌بینی‌ها نشان‌دهنده صعود قیمت تا 150000 دلار هستند که به معنای افزایش 3 برابری از سطح فعلی است.

هنگامی که حرکت صعودی بیت کوین آغاز شد برخی آلتکوین ها نیز رشد قیمت را تجربه کردند.

در این رابطه بخوانید‌ : لایت کوین (Litecoin) چیست؟ ویژگی ها و کاربردهای LTC

اتر، سولانا، اولنچ و …

هوش مصنوعی پرپلکسیتی Perplexity از شش آلتکوین نام برد که می‌توانند در سال 2024 عملکرد صعودی داشته باشند. اولین آلتکوین در این لیست اتر ETH است که در سال 2023 حدود 83 درصد رشد داشت. از آنجایی که بلاک چین اتریوم همچنان بیشترین استفاده را در حوزه DeFi، NFT و سایر بخش‌های صنعت کریپتو دارد، پیش‌بینی می شود که این موضوع می‌تواند قیمت اتر را در سال جاری به سطوح بالاتر سوق دهد.

علاوه بر این، اکوسیستم اتریوم منتظر به‌روزرسانی‌های بیشتری است و شبکه‌های لایه 2 متعددی وجود دارند که هدفشان کاهش هزینه‌های تراکنش و در عین حال سریع‌تر کردن آنهاست.

گزینه های بعدی در این لیست سولانا (SOL)، اولنچ (AVAX)، کاردانو (ADA)، چین لینک (LINK) و پولکادات (DOT) هستند. سولانا سال 2023 را با عملکردی صعودی پشت سر گذاشت و حداقل در میان ارزهای دیجیتال با ارزش بازار بالا بهترین عملکرد را داشت.

سولانا به رقیب واقعی اتریوم تبدیل شد و اکنون مقصد بسیاری از پروژه‌های DeFi و NFT و همچنین میم‌ کوین ها است. با این حال، این شبکه هنوز با مشکلات زیادی دست و پنجه نرم می کند، اما به نظر نمی رسد بر قیمت SOL تأثیر بگذارد.

اولنچ، کاردانو و پولکادات نیز سهم بازار اتریوم را هدف قرار داده اند، در حالی که چین لینک به عنوان یک شبکه اوراکل غیرمتمرکز، در یک سال گذشته یا بیشتر، وارد دنیای رو به رشد RWA شده است. توکن بومی آن اخیراً به اوج چند ساله خود در سطح بالاتر از 20 دلار رسیده که می تواند سیگنالی در مورد افزایش قیمت در آینده باشد.

پرپلکسیتی می‌گوید: این آلت‌کوین‌ها به دلیل ویژگی‌های مختلفشان مانند تسلط بر اکوسیستم DeFi، انتقال به الگوریتم‌های مقیاس‌پذیرتر، توان عملیاتی بالا، سرعت تراکنش‌های سریع و میزان فعالیت در DeFi و NFT شناخته شده‌اند.

رقیب ChatGPT در مورد این سوال که کدام ارزهای دیجیتال بهترین عملکرد را در سال 2024 خواهند داشت نامی از بیت کوین نبرد اما در واقع پاسخ مشابهی داشت: ETH، SOL، DOT، LINK، ADA و AVAX.

این گزارش همچنین رشد فزاینده ارزش کل قفل شده (TVL) را در اکوسیستم هایی مانند اتریوم و سولانا نشان می دهد که انتظار می رود هر دو سال پررونقی را تجربه کنند.

ترجمه شده توسط مجله خبری نیپوتو

 

همچنین بخوانید : سولانا (solana) چیست؟ و چگونه کار میکند؟


0

خرید و فروش ارزهای دیجیتال از امروز شروع کنیدثبت دیدگاه

لیست نظرات (0)
قیمت لحظه‌ای

بیت کوین

(BTC)
0.00٪

$ 0.00

0 تومان

خرید و فروش بیت کوین

بیشتر بخوانید