/ اخبار NFT / اکانت توییتر تام هالند بازیگر نقش «مرد عنکبوتی» هک شد!

1 ماه پیش

زمان مطالعه : 1 دقیقه

اکانت توییتر تام هالند بازیگر نقش «مرد عنکبوتی» هک شد!

اکانت X تام هالند ستاره سینما اخیراً توسط هکرها در معرض خطر قرار گرفت. هکر ها از اکانت این بازیگر که بیش از 7 میلیون دنبال کننده دارد، استفاده کردند تا اعلام کنند این ستاره مرد عنکبوتی کالکشن NFT به نام Spiderverse را با مشارکت صرافی Binance راه اندازی می کند. این اکانت هک شده همچنین لینکی به اشتراک گذاشت که کاربران را به یک وب‌سایت ساختگی از این کالکشن هدایت میکرد. این پست اکنون پاک شده است.

اکانت توییتر تام هالند بازیگر نقش «مرد عنکبوتی» هک شد!

اکانت X تام هالند ستاره سینما اخیراً توسط هکرها در معرض خطر قرار گرفت.

هکر ها از اکانت این بازیگر که بیش از 7 میلیون دنبال کننده دارد، استفاده کردند تا اعلام کنند این ستاره مرد عنکبوتی کالکشن NFT به نام Spiderverse را با مشارکت صرافی Binance راه اندازی می کند.

این اکانت هک شده همچنین لینکی به اشتراک گذاشت که کاربران را به یک وب‌سایت ساختگی از این کالکشن هدایت میکرد. این پست اکنون پاک شده است.

در این رابطه بخوانید‌ : اجماع اثبات سهام نامزد شده (NPoS) چیست؟ و چگونه کار میکند؟

NFT مرد عنکبوتی

در حالی که کالکشن “Spiderverse” قطعا جعلی است، اما مارول قبلاً وارد فضای Web3 شده است.

در اواخر سال 2021، شرکت بزرگ سینمایی آمریکایی AMC به نیروهای سونی پیکچرز پیوست تا هزاران توکن غیرقابل تعویض را به برخی از افرادی که بلیت‌های فیلم «مرد عنکبوتی: راه بازگشت به خانه» را از قبل خریداری کرده بودند، ارائه دهد. این فیلم توانست بیش از 1.9 میلیارد دلار فروش کند و به یک موفقیت بزرگ تبدیل شود. ترفند استفاده از NFT موجب شد این فیلم رتبه دوم در میزان فروش بلیط را کسب کند.

قبل از آن، شرکت NFT مستقر در نیوزیلند به نام VeVe نیز با مارول همکاری کرد تا NFT های مرد عنکبوتی را ارائه دهد. یکی از NFT ها شامل اولین کتاب مارول بود که در سال 1939 منتشر شد. در اوایل امسال، پلتفرم کلکسیونی دیجیتال مبتنی بر اتریوم VeVe همچنین کمیک های NFT را با قهرمانان مارول مانند مرد عنکبوتی، مردان ایکس و غیره منتشر کرد.

ترجمه شده توسط مجله خبری نیپوتو


0

خرید و فروش ارزهای دیجیتال از امروز شروع کنیدمترجم اخبار تکنولوژی و بلاکچین، فعال در حوزه کریپتو و متاورس، تهیه و اجرای ویدیوهای آموزشی و کاربردی در حوزه کریپتوکارنسی.

ثبت دیدگاه

لیست نظرات (0)
قیمت لحظه‌ای

بیت کوین

(BTC)
0.00٪

$ 0.00

0 تومان

خرید و فروش بیت کوین

بیشتر بخوانید