/ اقتصاد جهانی / بانک سیگنچر توسط قانونگذارن متوقف شد

1 سال پیش

زمان مطالعه : 3 دقیقه

بانک سیگنچر توسط قانونگذارن متوقف شد

روز یکشنبه بانک سیگنچر (Signature Bank)، یک بانک وام دهنده بزرگ در صنعت کریپتو، توسط قانونگذاران ایالات متحده در تلاش برای جلوگیری از گسترش بحران بانکی تعطیل شد.

بانک سیگنچر توسط قانونگذارن متوقف شد

روز یکشنبه بانک سیگنچر (Signature Bank)، یک بانک وام دهنده بزرگ در صنعت کریپتو، توسط قانونگذاران ایالات متحده در تلاش برای جلوگیری از گسترش بحران بانکی تعطیل شد. طبق گفته قانونگذاران بانکی سپرده گذاران این بانک به سپرده های خود دسترسی کامل خواهند داشت.

توقف بانک سیگنچر به دنبال توقف بانک سیلیکون ولی

قانونگذاران بانک سیلیکون ولی را در روز جمعه تعطیل کردند و سپرده های آن را توقیف کردند. تنها چند روز پس از این که این موسسه متمرکز بر فناوری گزارش داد با مشکل مواجه است، این گزارش باعث افزایش برداشت پول از سپرده‌های بانک شد.

سیگنچر یکی از بانک‌های اصلی و بزرگ صنعت ارزهای دیجیتال است که پس از توقف سیکیکون ولی متوقف شد.  طبق گفته FactSet، پس از فروش 40 درصدی در سال جاری، ارزش بازار آن تا روز جمعه 4.4 میلیارد دلار بود.

در این رابطه بخوانید‌ : سود باز یا اپن اینترست (open interest) در بازار آتی کریپتو چیست؟

تا 31 دسامبر، سیگنچر دارای 110.4 میلیارد دلار کل دارایی و 88.6 میلیارد دلار در کل سپرده بود.

 ایجاد برنامه وضعیت اضطراری

برای جلوگیری از آسیب و جلوگیری از یک بحران بزرگتر، فدرال رزرو و خزانه داری با استفاده از مرجع وام اضطراری فدرال رزرو یک برنامه وضعیت اضطراری برای متوقف کردن سپرده ها در بانک سیگنچر و بانک سیلیکون ولی ایجاد کردند.

صندوق بیمه سپرده FDIC برای پوشش سپرده گذارانی که بیمه نشده بودند، استفاده خواهد شد.

 

ترجمه شده توسط مجله خبری نیپوتو

برای خرید و فروش اتریوم به مارکت نیپوتو مراجعه کنید.


0

خرید و فروش ارزهای دیجیتال از امروز شروع کنیدمترجم اخبار تکنولوژی و بلاکچین، فعال در حوزه کریپتو و متاورس، تهیه و اجرای ویدیوهای آموزشی و کاربردی در حوزه کریپتوکارنسی.

ثبت دیدگاه

لیست نظرات (0)
قیمت لحظه‌ای

بیت کوین

(BTC)
0.00٪

$ 0.00

0 تومان

خرید و فروش بیت کوین