/ اخبار بیت کوین / پلن بی: بیت کوین 5،800 درصد رشد خواهد کرد

1 سال پیش

زمان مطالعه : 3 دقیقه

پلن بی: بیت کوین 5،800 درصد رشد خواهد کرد

PlanB تحلیلگر محبوب ارزهای دیجیتال، بر پیش بینی خود درباره افزایش شدید بیت کوین (BTC) پافشاری می کند.

پلن بی: بیت کوین 5،800 درصد رشد خواهد کرد

PlanB تحلیلگر محبوب ارزهای دیجیتال، بر پیش بینی خود درباره افزایش شدید بیت کوین (BTC) پافشاری می کند.

PlanB تحلیلگر ارزهای دیجیتال در مصاحبه جدید خود با اسکات ملکر گفت: بیت کوین می تواند بر اساس مدل انباشت به جریان (stock-to-flow)، بیش از 5800 درصد افزایش یابد.

مدل انباشت به جریان، تغییرات ارزش یک دارایی را با مقایسه قیمت فعلی آن با مقدار استخراج شده، پیش‌بینی می‌کند. عرضه بیت کوین با رویداد هاوینگ (halving) بعدی که برای سال 2024 برنامه ریزی شده است، کاهش می یابد.

در این رابطه بخوانید‌ : روانشناسی ترید چیست و چگونه بر سود شما در معاملات ارز دیجیتال تأثیر می گذارد؟

«اگر فرض کنیم که مدل 55000 دلاری سال 2019 درست است، آنگاه هاوینگ بعدی می‌تواند قیمت را بین 100،000 تا 1 میلیون دلار ببرد.»

PlanB می‌گوید که از این پیش‌بینی مطمئن است، مگر اینکه مدلش معتبر نباشد یا «بیت‌کوین نابود شود».

در زمان نگارش این مطلب، بیت کوین با قیمت 16،841 دلار در حال معامله است. افزایش قیمت تا 100،000 دلار، ارزش فعلی این دارایی دیجیتال را تا 494 درصد افزایش می دهد. برای رسیدن به یک میلیون دلار، بیت کوین باید 5،837 درصد افزایش قیمت داشته باشد.

“من هیچ شکی ندارم که ما به محدوده 100،000 تا 1 میلیون دلاری می‌رویم، و مهم نیست که چگونه به آن نگاه می‌کنید، اما قیمت فعلی پایین است. بنابراین، من بسیار خوشبین هستم.”

PlanB قبلاً گفته بود که ممکن است طی سه ماه آینده، افت قیمت بیت‌کوین رخ دهد. او گفت که بیت کوین معمولاً حدود 18 ماه پس از یک صعود بینظیر به پایین ترین سطح بازار نزولی می رسد.

 

ترجمه شده توسط مجله خبری نیپوتو

در نیپوتو مارکت امکان خرید و فروش شیبا برای شما فراهم شده است.


0

خرید و فروش ارزهای دیجیتال از امروز شروع کنیدمترجم اخبار تکنولوژی و بلاکچین، فعال در حوزه کریپتو و متاورس، تهیه و اجرای ویدیوهای آموزشی و کاربردی در حوزه کریپتوکارنسی.

ثبت دیدگاه

لیست نظرات (0)
قیمت لحظه‌ای

بیت کوین

(BTC)
0.00٪

$ 0.00

0 تومان

خرید و فروش بیت کوین