/ اخبار ارز دیجیتال / تعداد بانک هایی که خدمات رمزارز ارائه می دهند در سال 2022 دو برابر خواهد شد

زمان مطالعه : 5 دقیقه

تعداد بانک هایی که خدمات رمزارز ارائه می دهند در سال 2022 دو برابر خواهد شد

تعداد بانک هایی که خدمات رمزارز ارائه می دهند در سال 2022 دو برابر خواهد شد

امریکن بنکر (American Banker) جدیدترین مجموعه پیش بینی های خود را برای سال 2022 منتشر کرد و نظرسنجی آن از 175 مدیر ارشد بانکی از موسسات مالی جهانی نتایج شگفت انگیزی در پی داشت. قبل از اینکه به جزئیات این تحقیق نگاهی بیندازیم، شایان ذکر است که مجله امریکن بنکر به عنوان منبع معتبر محتوای مربوط به مقررات بانکداری، فناوری و نوآوری بسیار مورد توجه است.

در ادامه یافته های کلیدی حاصل از این نظرسنجی آمده است:

44 درصد از مدیران بانکی انتظار دارند تا پایان سال جاری نوعی پشتیبانی از رمزارز را به مشتریان ارائه دهند.

در این رابطه بخوانید‌ : معرفی انواع کیف پول بیت کوین و راه های محافظت از آن

این رقم بیش از دو برابر تعداد موسساتی است که در سال 2021 این خدمات را ارائه کردند.

60 درصد از مشاوران مدیریت ثروت مورد بررسی انتظار دارند که مشتریان آنها سرمایه گذاری در دارایی های دیجیتال را افزایش دهند یا در سال 2022 سرمایه گذاری در دارایی های دیجیتال را آغاز کنند.

یک سوم از مدیران ثروت انتظار دارند سبد رمزارز مشتریان خود را مدیریت کنند، در حالی که در حال حاضر 13 درصد آن خدمات را ارائه می دهند.

جالب توجه است، این تحقیق نشان داد که مدیران بانکی معتقدند که امسال بر نحوه انتقال پول توسط مشتریان و گزینه‌ های مختلف پرداختی که در اختیار دارند، تمرکز زیادی خواهند داشت. بر کسی پوشیده نیست که بانک ها برای حفظ مشتریان خود و به دست آوردن بیشتر سهم والت آنها با ارائه انواع خدمات به شدت رقابت می کنند.

این خدمات شامل پرداخت خودکار قبوض، واریز مستقیم، انتقال وجه کم هزینه و کارت‌ های بدهی یا اعتباری بانکی است.

نه تنها پروژه‌ های رمزارز می‌ توانند همه این خدمات را به‌ طور خودکار انجام دهند، بلکه در حال حاضر ارزان‌ تر از بانک‌ ها هستند و نقل و انتقالات وجوه مبتنی بر بلاکچین (blockchain) نیز در چند ثانیه و نه چند روز انجام می‌ شود.

علاوه بر این، چندین کارت اعتباری وجود دارد که به عنوان درصدی از موجودی کارت، پاداش‌ های رمزارز را با ارز دیجیتال ترجیحی کاربر ارائه می‌ کنند. بانک‌ هایی که تنها تعداد کمی از این پیشنهادات را اتخاذ می‌ کنند به وضوح از رقبایشان متمایزند و نتایج نظرسنجی نشان می‌ دهد که بانک‌ ها به دنبال مزیت‌ های رقابتی هستند.

در حالی که هیچ‌ کس نمی‌ تواند آینده هیچ‌ یک از فعالیت‌ های مالی را پیش‌ بینی کند، این واقعیت که بانک‌ های جهانی و موسسات وام‌ دهنده در سال جاری به‌ طور جدی در حال بررسی گسترش گزینه‌ های ارز دیجیتال و بلاکچین خود هستند را نمی‌ توان نادیده گرفت. پذیرش ارزهای دیجیتال توسط موسسات مالی بزرگ، آینده روشنی را برای ارزهای دیجیتال رقم می زند.

ترجمه شده توسط مجله خبری نیپوتو


0

خرید و فروش ارزهای دیجیتال از امروز شروع کنیدثبت دیدگاه

لیست نظرات (0)
قیمت لحظه‌ای

بیت کوین

(BTC)
0.00٪

$ 0.00

0 تومان

خرید و فروش بیت کوین

بیشتر بخوانید