/ اخبار اتریوم / مدیرعامل ریل ویژن صعود قیمت اتریوم را پیش بینی می کند

7 ماه پیش

زمان مطالعه : 3 دقیقه

مدیرعامل ریل ویژن صعود قیمت اتریوم را پیش بینی می کند

در طول پادکست، رائول اتریوم را پول اینترنت توصیف کرد. او معتقد است که اتریوم فعال ترین، عمیق ترین و گسترده ترین اکوسیستم با نهادی ترین سبک پذیرش است که اکثر مردم آن را درک می کنند.

مدیرعامل ریل ویژن صعود قیمت اتریوم را پیش بینی می کند

رائول پال، مدیر سابق صندوق پوشش ریسک و یکی از بنیانگذاران شرکت ریل ویژن  Real Vision، در پادکستی که در یوتیوب آپلود کرد پیش بینی کرد که ممکن است در آینده نوسانات صعودی زیادی برای اتریوم وجود داشته باشد.

در طول پادکست، رائول اتریوم را پول اینترنت توصیف کرد. او معتقد است که اتریوم فعال ترین، عمیق ترین و گسترده ترین اکوسیستم با نهادی ترین سبک پذیرش است که اکثر مردم آن را درک می کنند.

رائول توضیح داد که مبنای او برای طبقه بندی بلاک چین فراتر از عملکرد توکن های آنها در بازار است. او گفت نسبت به این که کدام پروژه بیشترین سود را به همراه دارد، بی اعتنا است، اما همچنان بر پروژه هایی با بهترین بازده تعدیل شده ریسک متمرکز است.

به گفته رائول، او انتظار دارد چندین پروژه بهتر از اتریوم در بازار صعودی عمل کنند. با این حال، هیچ یک از بلاک چین های دیگر اثر شبکه اتریوم را ندارند. او اشاره کرد که وقتی صحبت از تعداد کاربرد، برنامه‌ها، تعداد آدرس‌های کیف پول و سرعت پول می‌شود، هیچ شبکه دیگری از اتریوم بهتر عمل نمیکند.

رائول به تازگی راه اندازی قابلیت سهام گذاری اتر ETH را به عنوان یک عامل کلیدی برای رشد اکوسیستم اتریوم معرفی کرد. او خاطرنشان کرد که برخلاف سایر پروتکل‌های سهام گذاری که دسترسی کاربران به نقدینگی را محدود می‌کند، فورک شانگهای اتریوم چیز متفاوتی را برای این صنعت به ارمغان می‌آورد. نقدینگی را در هر زمان در دسترس هر سهامگذار قرار می دهد.

رائول در تحلیل این نوآوری خاطرنشان کرد که این امر منحنی بازار پول برای اتریوم ایجاد میکند که نقدینگی مالی لازم را برای ساختن چیزها یا سهامگذاری وجوه برای پاداش‌ استیکینگ را فراهم می‌کند. به گفته وی در این سناریو، توانایی برداشت وجوه سهامگذاری شده در هر زمان فراهم میشود.

رائول به مکانیسم توکن سوزی ابتکاری معرفی شده در شبکه اتریوم به عنوان یک عامل مهم اشاره کرد. او فکر می کند کمبود عرضه ای که این مکانیسم به همراه دارد، ارزش رو به رشد ETH را افزایش می دهد. این موضوع در مراحل اولیه رالی اخیر منعکس شد. با توجه به اینکه در حال حاضر تنها 16 درصد از عرضه اتر سهامگذاری شده است، افزایش این حجم می‌تواند منجر به افزایش نوسانات صعودی شود که ممکن است مدیریت آن دشوار باشد.

 

ترجمه شده توسط مجله خبری نیپوتو

برای خرید و فروش دوج کوین به مارکت نیپوتو مراجعه کنید.


0

خرید و فروش ارزهای دیجیتال از امروز شروع کنیدثبت دیدگاه

لیست نظرات (0)