/ اخبار آلت کوین ها / کاربران صرافی هیوبی خشمگین هستند

زمان مطالعه : 3 دقیقه

کاربران صرافی هیوبی خشمگین هستند

صرافی ارزدیجیتال Huobi روز جمعه جفت ارز معاملاتی GALA/USDT را از فهرست خارج کرد. این اتفاق به دنبال پیدا شدن مشکل در کد بریج آن و بی ارزش شدن نسخه راپد توکن pGALA رخ داد.

کاربران صرافی هیوبی خشمگین هستند

صرافی ارزدیجیتال Huobi روز جمعه جفت ارز معاملاتی GALA/USDT را از فهرست خارج کرد. این اتفاق به دنبال پیدا شدن مشکل در کد بریج آن و بی ارزش شدن نسخه رپد توکن pGALA رخ داد.

کاربران Huobi دارای توکن‌های GALA، پس از این حادثه کوین هایشان به «pGALA» تبدیل شد. pGALA نام جدید این توکن است که در زنجیره هوشمند بایننس معامله میشود.

Huobi در بیانیه‌ای رسمی در وب‌سایت خود، از نسخه جدید pGALA به عنوان «میم توکن» یاد کرد و اشاره کرد که «به توکن اصلی GALA مربوط نمی‌شود».

گفته می شود خریداران توکن GALA در Huobi از این که توکن‌های GALA آنها به pGALA توکن تبدیل شده است، عصبانی شده‌اند.

این شرکت در بیانیه‌ای گفت: «Huobi جفت ارز GALA/USDT را در ساعت 12:30 (UTC) امروز از فهرست حذف می‌کند و نام GALA را به pGALA تغییر می‌دهد. معامله جفت ارز pGALA/USDT در Huobi از زمان انتشار این خبر متوقف شد».

در خبر بعدی، Huobi گفت «دارایی‌های pGALA کاربران (GALA سابق) را که شرایط بازخرید دارند به دارایی‌های GALA (GALA جدید) در 1:1 تبدیل می‌کند.» با این حال، مشخص نیست که دارندگان توکن GALA چگونه می توانند دارایی های خود را در Huobi بدون جفت ارز معاملاتی GALA، معامله کنند.

اظهارات Huobi در روز پنجشنبه منتشر شد. در همان روز حادثه ای باعث شد قیمت توکن GALA در بیشتر پلتفرم‌های معاملات ارز دیجیتال حدود 20 درصد کاهش یابد و در Huobi به حدود صفر برسد. برخی از کاربران برای استفاده از این فرصت آربیتراژ، توکن‌هایی را با تخفیف زیادی خریداری کرده بودند.

 

ترجمه شده توسط مجله خبری نیپوتو

در نیپوتو مارکت امکان خرید و فروش مانا برای شما فراهم شده است.


0

خرید و فروش ارزهای دیجیتال از امروز شروع کنیدمترجم اخبار تکنولوژی و بلاکچین، فعال در حوزه کریپتو و متاورس، تهیه و اجرای ویدیوهای آموزشی و کاربردی در حوزه کریپتوکارنسی.

ثبت دیدگاه

لیست نظرات (0)
قیمت لحظه ای

بیت کوین

(BTC)
۲.۱۳٪

$۴۲,۳۵۶,۰۷۳.۳۸

۱۲۳,۹۵۴,۵۸۰ تومان

خرید و فروش بیت کوین