/ اخبار بیت کوین / حجم سرمایه خروجی از ETF گری‌ اسکیل به پایین‌ترین سطح خود رسید!

1 ماه پیش

زمان مطالعه : 1 دقیقه

حجم سرمایه خروجی از ETF گری‌ اسکیل به پایین‌ترین سطح خود رسید!

بیت کوین تراست (GBTC) گری اسکیل طی چند روز گذشته شاهد کاهش جریان خروجی بوده است که این امر نشان دهنده کاهش حجم برداشت است.

حجم سرمایه خروجی از ETF گری‌ اسکیل به پایین‌ترین سطح خود رسید!

بیت کوین تراست (GBTC) گری اسکیل (Grayscale) طی چند روز گذشته شاهد کاهش جریان خروجی بوده است که این امر نشان دهنده کاهش حجم برداشت است.

بر اساس داده های BitMEX Research، حجم خروج روزانه سرمایه از گری اسکیل بیت کوین تراست در 23 فوریه 44.2 میلیون دلار، پایین ترین سطح از زمان تبدیل آن به یک صندوق قابل معامله در بورس (ETF) در 11 ژانویه رسیده است.

این ETF تا پایان ژانویه، جمعاً 5.64 میلیارد دلار خروج سرمایه داشته است که 640 میلیون دلار از آن تنها در تاریخ 22 ژانویه، برداشته شده است. این صندوق از ابندای ماه فوریه شاهد کاهش ارزش خروجی بوده است که تاکنون به 1.8 میلیارد دلار رسیده است. این صندوق از زمان آغاز به کار، مجموعا شاهد خروج 7.4 میلیارد دلار بوده است.

در این رابطه بخوانید‌ : شبکه Starknet چیست؟ معرفی پروژه و توکن STRK

در مقابل، IBIT بلک راک (BlackRock) از زمان راه اندازی بیش از 6.6 میلیارد دلار شاهد ورود سرمایه بوده است و پس از آن FBTC فیدلیتی (Fidelity) با بیش از 4.7 میلیارد دلار ورود سرمایه ثبت کرده است. جایگاه سوم در اختیار شرکت ARK 21Shares قرار دارد که در مدت مشابه 1.4 میلیارد دلار ورودی داشته است.

ترجمه شده توسط مجله خبری نیپوتو


0

خرید و فروش ارزهای دیجیتال از امروز شروع کنیدمترجم اخبار تکنولوژی و بلاکچین، فعال در حوزه کریپتو و متاورس، تهیه و اجرای ویدیوهای آموزشی و کاربردی در حوزه کریپتوکارنسی.

ثبت دیدگاه

لیست نظرات (0)
قیمت لحظه‌ای

بیت کوین

(BTC)
0.00٪

$ 0.00

0 تومان

خرید و فروش بیت کوین