/ معرفی ارزهای دیجیتال / بررسی برترین ایردراپ های ارز دیجیتال در آوریل 2024

زمان مطالعه : 5 دقیقه

بررسی برترین ایردراپ های ارز دیجیتال در آوریل 2024

به طور معمول در بازار صعودی شاهد ایردراپ های بیشتری هستیم زیرا توکن های جدید به بازار معرفی می شوند. ایردراپ های کریپتو در استراتژی‌های تعامل با جامعه رتبه بالایی دارند.

بررسی برترین ایردراپ های ارز دیجیتال در آوریل 2024

ایردراپ های کریپتو به مشوق‌های محبوبی در بازار تبدیل شده اند و پروژه‌های دارایی دیجیتال از این طریق به کاربران پاداش می‌دهند. ایردراپ کریپتو توزیع بخش‌هایی از توکن یا سایر دارایی‌های پلتفرم بین اعضای جامعه است.

به طور معمول در بازار صعودی شاهد ایردراپ های بیشتری هستیم زیرا توکن های جدید به بازار معرفی می شوند. ایردراپ های کریپتو در استراتژی‌های تعامل با جامعه رتبه بالایی دارند.

کاربران همچنین درک میکنند که این توکن‌ها در کنار توکنومیک خود چه کاری می‌توانند انجام دهند. پلتفرم‌های دارایی دیجیتال به دنبال افزایش تعداد کاربران خود هستند در حالی که توکن پلتفرم نیز از این طریق فعالیت‌های بیشتری را ثبت می‌کند. در ادامه بهترین ایردراپ‌های کریپتو در ماه آوریل را بررسی خواهیم کرد.

در این رابطه بخوانید‌ : اندیکاتور MACD چیست؟ و چگونه میتوان از آن استفاده کرد؟

ایردراپ بایننس

هاوینگ بیت کوین BTC که پیش بینی می شود به عنوان یک رویداد صعودی برای رهبران بازار و سایر دارایی ها عمل کند برای ماه آوریل برنامه ریزی شده است. بزرگترین اکسچنج از نظر حجم نیز از این رویداد برای پاداش دادن به کاربران استفاده میکند. بایننس یک جایزه 500000 دلاری برای مرحله پاداش تعیین کرده است.

برای مشارکت، کاربران باید در صورتی که جدید هستند وارد Binance شده و ثبت نام کنند، روند احراز هویت (KYC) را تکمیل کرده و تبلیغ ویژه airdrop را انتخاب کنند. طی سال‌ها، بایننس به کاربران ارزهای دیجیتال در صرافی خود پاداش داده است.

شبکه SubQuery

این یک پلت فرم جمع آوری داده برای لایه 1 و سایر اپلیکیشن های غیرمتمرکز (dApps) است. این پلتفرم 500،000،000 توکن SQT را برای پاداش دادن به کاربران جهت مشارکت در تسک ها توزیع خواهد کرد.

برای شرکت، کاربران باید به صفحه رسمی ایردراپ رفته و کیف پول کریپتوی خود را متصل کنند، KYC را تکمیل کنند، آدرس ایمیل را تأیید کنند، و کارهای مورد نیاز را انجام دهند.

پلتفرم MYTH

پلتفرم MYTH یک پلتفرم بازی دیجیتال web3 است که تجربه بازی با بلاک چین از جمله متاورس و کلکسیون ها را فراهم می کند. این پلتفرم 6,250,000 توکن MYTHx به ارزش تقریبی 1 میلیون دلار را منتشر خواهد کرد. برای شرکت، کاربران باید کارهای آسانی از جمله بازدید از صفحه airdrop و اتصال به Zealy با Discord را انجام دهند.

سپس کاربران می توانند تسک های خود را تکمیل کنند و در مسابقه شرکت کنند تا در جدول امتیازات بالاتر بروند. پلتفرم های بازی Web3 اغلب از ایردراپ ها برای جذب کاربران و بهبود مشارکت استفاده می کنند. این پلتفرم همچنین کاربران را به تجربیات بازی جدید تشویق میکند.

از دیگر ایردراپ های ماه آوریل می توان به Imaginary Ones، Parcl، Pryzm و Sovryn اشاره کرد.

ترجمه شده توسط مجله خبری نیپوتو


0

خرید و فروش ارزهای دیجیتال از امروز شروع کنیدثبت دیدگاه

لیست نظرات (0)
قیمت لحظه‌ای

بیت کوین

(BTC)
0.00٪

$ 0.00

0 تومان

خرید و فروش بیت کوین

بیشتر بخوانید