/ اخبار آلت کوین ها / شبکه چیا توکن خود را مجدداً منتشر می کند تا آسیب پذیری امنیتی را رفع کند

زمان مطالعه : 3 دقیقه

شبکه چیا توکن خود را مجدداً منتشر می کند تا آسیب پذیری امنیتی را رفع کند

شبکه چیا، یک پلتفرم متمرکز بر تراکنشات هوشمند و ساخته شده بر بستر بلاک چین، توکن‌های ۷ ماهه چیا (CAT) خود را با یک توکن جدید جایگزین می‌کند.

شبکه چیا توکن خود را مجدداً منتشر می کند تا آسیب پذیری امنیتی را رفع کند

شبکه چیا، یک پلتفرم متمرکز بر تراکنشات هوشمند و ساخته شده بر بستر بلاک چین، توکن‌های ۷ ماهه چیا (CAT) خود را با یک توکن جدید جایگزین می‌کند.

طبق گفته شرکت چیا، پس از آنکه یک بازرس خارجی به نام Trail of Bits آسیب های احتمالی استاندارد توکن چیا را کشف کرد تصمیم گرفت به منظور برطرف کردن آسیب‌پذیری امنیتی، توکن خود را با یک توکن جدید جایگزین کند.

چیا آنچه را که اکنون CAT1 نامیده است در 26 جولای ساعت 5 بعد از ظهر (UTC) پس از ارتفاع بلوک 2,311,760 متوقف خواهد کرد و پس از انتشار مجدد آن به عنوان CAT2 آن را پشتبانی خواهد کرد.

در این رابطه بخوانید‌ : میپل فایننس چیست؟ و چه ویژگی هایی دارد؟

برام کوهن بنیان گذار بیت تورنت (BitTorrent) پس از اینکه Trail of Bits «مجموعه ای از آسیب‌پذیری‌های احتمالی را مطرح کرد»، متوجه این نقطه ضعف شد و چیا را وادار کرد تا عمیق‌تر تحقیق کند. چیا تشخیص داد که در حالی کهدارندگان توکن CAT در امنیت هستند، یک منطقه خطر احتمالی کافی است تا به CAT2 تغییر کند.

وی گفت: «مدت زیادی طول کشید تا مطمئن شویم که این یک آسیب پذیری جدی است. پل هاینزورث، معاون محصول Chia در یک مصاحبه تلفنی به CoinDesk گفت: ما باید CAT1 را متوقف کنیم و آن را به CAT2 ارتقا دهیم. هاینزورث افزود این شرکت مدت کوتاهی پس از اظهارات Trail of Bits، یک مانیتور شبانه روزی نصب کرده است تا از امنیت دارندگان توکن CAT مطمئن شود.

تعدادی از پروتکل های بلاک چین، بازرس هایی را برای جستجوی نقاط ضعف استخدام می کنند، اما صدور مجدد توکن ها به ندرت انجام می شود. هاینزورث گفت که به عنوان یک بلاک چین سازمانی، این شرکت مسائل امنیتی را در اولویت قرار داده و ممیزی های منظم نسخه های جدید را انجام می دهد. چیا در ماه دسامبر، یک ماه قبل از راه اندازی CAT، شرکت بازرسی امنیتی معتبر Trail of Bits را استخدام کرد.

 

ترجمه شده توسط مجله خبری نیپوتو

در نیپوتو مارکت امکان خرید و فروش آوه برای شما فراهم شده است.

 


0

خرید و فروش ارزهای دیجیتال از امروز شروع کنید



مترجم اخبار تکنولوژی و بلاکچین، فعال در حوزه کریپتو و متاورس، تهیه و اجرای ویدیوهای آموزشی و کاربردی در حوزه کریپتوکارنسی.

ثبت دیدگاه

لیست نظرات (0)
قیمت لحظه‌ای

بیت کوین

(BTC)
0.00٪

$ 0.00

0 تومان

خرید و فروش بیت کوین