/ اخبار آلت کوین ها / سلسیوس از اول ژوئیه 143 میلیون وام DAI پرداخت کرده است

زمان مطالعه : 5 دقیقه

سلسیوس از اول ژوئیه 143 میلیون وام DAI پرداخت کرده است

پلتفرم وام‌دهی سلسیوس (CEL) مقدار قابل توجهی از بدهی معوق خود به پروتکل میکر (Maker) را از ابتدای ماه بازپرداخت کرده است، که نشان می‌دهد این پلتفرم مشکل‌دار وام‌دهی کریپتو در بحبوحه شایعات مبنی بر ورشکستگی سعی دارد از سقوط کامل خود جلوگیری کند.

سلسیوس از اول ژوئیه 143 میلیون وام DAI پرداخت کرده است

طبق داده‌های صنعت DeFi، قیمت لیکوییدیشن وام بیت‌کوین این شرکت وام‌دهنده کریپتو به کمتر از 5000 دلار کاهش یافته است. پلتفرم وام‌دهی سلسیوس (CEL) مقدار قابل توجهی از بدهی معوق خود به پروتکل میکر (Maker) را از ابتدای ماه بازپرداخت کرده است، که نشان می‌دهد این پلتفرم وام‌دهی کریپتو در بحبوحه شایعات مبنی بر ورشکستگی سعی دارد از سقوط کامل خود جلوگیری کند.

طبق داده‌های DeFi Explorer، از اول جولای، سلسیوس ۱۴۲.۸ میلیون دلار استیبل کوین دای (DAI) را طی چهار تراکنش مختلف بازپرداخت کرده است. این پلتفرم وام دهی ارز دیجیتال، هنوز 82 میلیون دلار به میکر بدهکار است. از 1.8 میلیارد دلار سرمایه گذاری، در حال حاضر این شرکت با 667.2 میلیون دلار بدهی مواجه است.

با بازپرداخت وام، قیمت لیکوییدیشن سلسیوس در وام رپد بیت کوین (wBTC) به 4966.99 دلار بیت کوین (BTC) کاهش یافته است. طبق گزارش ها، پس از آنکه سلسیوس در تاریخ 4 جولای و ساعاتی پس از پرداخت 50 میلیون دای، از پرداخت ۶۴ میلیون DAI دیگری خبر داد، قیمت لیکوییدشدن این پلتفرم وام‌دهی کریپتو تقریبا 50% کاهش یافت.

در این رابطه بخوانید‌ : استاندارد توکن BRC-20 چیست؟

سلسیوس در میان سایر شرکت های کریپتو در آستانه ورشکستگی قرار دارد، زیرا شرایط نامساعد بازار باعث ضررهای هنگفت در وضعیت‌های معاملاتی مختلف شد. این شرکت در اواسط ژوئن به دلیل شرایط نامساعد بازار، برداشت های خود را متوقف کرد و پس از آن یک مشاور حقوقی جدید را برای مشاوره در خصوص بازسازی پلتفرم خود استخدام کرد. پس از آن گزارشاتی منتشر شد مبنی بر این که بانک گلدمن ساکس به دنبال خرید دارایی‌های سلسیوس بوده است.

با وجود مشکلات نقدینگی و نشانه‌هایی از سقوط قریب‌الوقوع سلسیوس، این پلتفرم همچنان در هفته گذشته به پرداخت پاداش ها پرداخته است. اگرچه کاربران سلسیوس پاداش های خود را دریافت می کردند، اما به دلیل محدودیت نقدینگی قادر به برداشت پاداش های خود نبودند.

ترجمه شده توسط مجله خبری نیپوتو


0

خرید و فروش ارزهای دیجیتال از امروز شروع کنیدمترجم اخبار تکنولوژی و بلاکچین، فعال در حوزه کریپتو و متاورس، تهیه و اجرای ویدیوهای آموزشی و کاربردی در حوزه کریپتوکارنسی.

ثبت دیدگاه

لیست نظرات (0)
قیمت لحظه‌ای

بیت کوین

(BTC)
0.00٪

$ 0.00

0 تومان

خرید و فروش بیت کوین