/ اخبار آلت کوین ها / پیش بینی قیمت کاردانو در سال 2023

زمان مطالعه : 3 دقیقه

پیش بینی قیمت کاردانو در سال 2023

اگرچه بسیاری از سرمایه گذاران نسبت به بازگشت صعودی کاردانو خوش بین هستند، اما این اکنون بعید به نظر می رسد. آیا قیمت کاردانو می تواند به سقفی که قبلا به آن رسیده بود، برسد؟

پیش بینی قیمت کاردانو در سال 2023

کاردانو (ADA) زمانی یکی از محبوب ترین ارزهای دیجیتال جهان بود و در اوایل سپتامبر 2021، به بالاترین سقف تاریخی 2.91 دلار رسید. در طول حدودا یک سال، چیزهای زیادی تغییر کرد و از آن زمان، قیمت کاردانو به شدت کاهش یافت. این توکن در سال گذشته 77.43 درصد کاهش یافته و به کف قیمتی 0.30 دلار رسیده است.

بنابراین، اگرچه بسیاری از سرمایه گذاران نسبت به بازگشت قیمت کاردانو خوش بین هستند، اما این اتفاق اکنون بعید به نظر می رسد. آیا قیمت کاردانو می تواند تاریخ را تکرار کند؟

به گفته گای (Guy)، مجری کوین برو (Coin Bureau)، کاردانو احتمالا در آینده‌ای نزدیک دوباره کاهش خواهد یافت. او این موضوع را در میان روند نزولی بازار ارزهای دیجیتال بیان کرد. با این حال، او توضیح داد که توانایی بلاکچین کاردانو در انجام تکامل پنج مرحله ای خود، تعیین می کند که این پلتفرم قرارداد هوشمند در بلندمدت چقدر خوب عمل می کند.

در این رابطه بخوانید‌ : شبکه جیتو چیست؟ و چه ویژگی هایی دارد؟

اگرچه احتمالا تا زمانی که به کف بازار نزولی برسیم، کاردانو نیز به کاهش ادامه خواهد داد اما عملکرد بلندمدت آن در نهایت به توسعه شبکه اش بستگی دارد.

مراحل کلیدی بعدی کاردانو

گای به برخی از مراحل کلیدی بعدی کاردانو اشاره کرد و گفت که طرح اصلی توسعه کاردانو پنج مرحله دارد. او گفت: در حال حاضر در مرحله چهارم به نام باشو (Basho) که بر مقیاس پذیری تاکید دارد، قرار داریم. یک راه حل مقیاس پذیری به نام هایدرا (Hydra) از سال آینده در باشو اجرا خواهد شد.

این مجری گفت که باشو عملکرد شبکه کاردانو را بهبود می بخشد تا توانایی بیشتری برای پذیرش برنامه‌ های کاربردی با حجم بزرگ فراهم کند. آخرین مرحله پروژه بلاکچین که با نام ولتر (Voltaire) شناخته می‌ شود، یک سیستم رای و خزانه است که به کاربران شبکه اجازه می‌ دهد بر نحوه توسعه بلاکچین در آینده تاثیر بگذارند.

 

ترجمه شده توسط مجله خبری نیپوتو


0

خرید و فروش ارزهای دیجیتال از امروز شروع کنیدثبت دیدگاه

لیست نظرات (0)
قیمت لحظه‌ای

بیت کوین

(BTC)
0.00٪

$ 0.00

0 تومان

خرید و فروش بیت کوین