/ تحلیل روزانه ارزهای دیجیتال / خرید بهترین ارز دیجیتال قبل از رشد مجدد بازار (22 آذر 1402)

زمان مطالعه : 5 دقیقه

خرید بهترین ارز دیجیتال قبل از رشد مجدد بازار (22 آذر 1402)

این آلت کوین ها عبارتند از اولنچ Avalanche،تون کوین Toncoin، لایت کوین Litecoin و پیش فروش توکن پولکس Pullix، که تحلیلگران پیش بینی کرده اند قیمت آن 100 برابر افزایش می یابد.

خرید بهترین ارز دیجیتال قبل از رشد مجدد بازار (22 آذر 1402)

تحلیلگران به برخی آلت‌کوین‌ها اشاره کرده اند که معامله گران و علاقه مندان به ارزهای دیجیتال باید قبل از جهش بعدی بازار برای خرید در نظر بگیرند. این آلت کوین ها عبارتند از اولنچ Avalanche،تون کوین Toncoin، لایت کوین Litecoin و پیش فروش توکن پولکس Pullix، که تحلیلگران پیش بینی کرده اند قیمت آن 100 برابر افزایش می یابد.

پیش بینی قیمت اولنچ (AVAX)

اولنچ (AVAX) پس از شکل گیری یک الگوی تکنیکال مثبت، حرکت صعودی را تجربه میکند. تحلیل اخیر قیمت، پتانسیل رشد بیشتر در آینده نزدیک را نشان می دهد.

خرید بهترین ارز دیجیتال قبل از رشد مجدد بازار

در این رابطه بخوانید‌ : چگونه پورتفولیوی ارز دیجیتال بسازیم؟

طبق گزارش کوین مارکت کپ CoinMarketCap، قیمت ارز دیجیتال اولنچ در هفته گذشته با 59.4 درصد افزایش از 21.43 دلار به 37.46 دلار رسیده است. همچنین قیمت اولنچ در ماه و سال گذشته تا به امروز 157.2 درصد و 172.8 درصد افزایش داشته است.

شاخص قدرت نسبی (RSI) در حال حاضر در سطح 85 است که فعالیت خریداران را نشان می دهد. پیش بینی می شود این آلت کوین در هفته های آینده به 39.77 دلار برسد.

کاهش قیمت تون کوین (TON): احیای مجدد؟

در ماه سپتامبر، تون کوین (TON)، ارز دیجیتال بومی اوپن نتورک The Open Network، از ترون TRX پیشی گرفت و به دهمین ارز دیجیتال بزرگ از نظر ارزش بازار تبدیل شد. با این حال، قیمت تون کوین در ماه اکتبر قبل از رسیدن به 2.70 دلار در 9 نوامبر کاهش یافت.

خرید بهترین ارز دیجیتال قبل از رشد مجدد بازار

قیمت تون کوین در هفته گذشته بین 2.01 تا 2.48 دلار معامله شد و در نمودارهای هفتگی و ماهانه 7.9 درصد و 7.2 درصد کاهش یافت. با این حال، تحلیلگران افزایش قیمت تا 2.90 دلار را در بازار صعودی بعدی پیش بینی میکنند.

پیش بینی قیمت ارز دیجیتال لایت کوین (LTC)

لایت کوین (LTC) با پذیرش مایکروسافت به عنوان روش پرداخت به نقطه عطف قابل توجهی دست یافته که نشان دهنده یک گام بزرگ به سمت پذیرش گسترده آن است. قیمت لایت کوین در نمودار هفتگی بین 71.69 تا 79.31 دلار در نوسان است.

خرید بهترین ارز دیجیتال قبل از رشد مجدد بازار

لایت کوین نوسان 3.45 درصدی را در 30 روز گذشته ثبت کرد. شاخص های تکنیکال نشان می دهند که هنوز فرصتی برای رالی صعودی وجود دارد. شاخص RSI بالاتر از میانگین 50 است. با توجه به پیش بینی قیمت لایت کوین این توکن در بازار صعودی بعدی به 112.52 دلار افزایش خواهد یافت.

چرا نباید ارز دیجیتال پولکس (PLX) را از دست بدهید

پولکس Pullix پلتفرم جدیدی را معرفی کرده است که هدف آن دسترسی معامله گران به یک جایگزین معاملاتی گسترده تر و نقدینگی بهتر است. این صرافی به گونه ای ساخته شده که به کاربران اجازه می دهد تعدادی از دارایی ها، از جمله جفت های فارکس و طلا را از طریق یک حساب واحد معامله کنند.

کاربران دیگر نیازی به باز کردن چندین حساب یا استفاده از چندین پلتفرم برای معامله دارایی های مورد نظر خود ندارند. در عوض، آنها می توانند با استفاده از یک حساب واحد در پولکس دارایی ها را معامله کنند. ادغام بازار فارکس به پولکس امکان دسترسی به حجم خیره کننده روزانه 6.6 تریلیون دلار را می دهد.

پولکس PLX، توکن بومی پلتفرم است و ارزش آن با رشد پذیرش افزایش خواهد یافت. همچنین، ادغام بازار فارکس به آن پتانسیل رشد بیشتری نسبت به سایر صرافی‌های ارز دیجیتال می‌دهد.

همچنین بخوانید : ارز دیجیتال بایننس یو اس دی (BUSD) چیست؟ و چه کاربردی دارد؟

کاربران می‌توانند در فعالیت‌هایی مانند ییلد فارمینگ، سهام گذاری و تامین نقدینگی مشارکت کنند. این فعالیت‌ها به آن‌ها اجازه می‌دهد تا درآمد غیرفعال و پاداش کسب کنند و به رشد بازار دیفای کمک کنند. توکن پولکس 0.042 دلار ارزش دارد. کارشناسان افزایش ۱۰۰ برابری قیمت را پیش‌بینی کرده‌اند که آن را به بهترین ارز دیجیتال برای خرید تبدیل کرده است.

ترجمه شده توسط مجله خبری نیپوتو


0

خرید و فروش ارزهای دیجیتال از امروز شروع کنیدثبت دیدگاه

لیست نظرات (0)
قیمت لحظه‌ای

بیت کوین

(BTC)
0.00٪

$ 0.00

0 تومان

خرید و فروش بیت کوین