/ اخبار آلت کوین ها / 4.34 تریلیون SHIB در 24 ساعت خریداری شد

زمان مطالعه : 4 دقیقه

4.34 تریلیون SHIB در 24 ساعت خریداری شد

افزایش فعالیت نهنگ ها، همراه با افزایش 58.48 درصدی حجم معاملات بیش از 100000 دلار، نشان دهنده رشد بالقوه انباشت SHIB توسط سرمایه گذاران برتر است.

4.34 تریلیون SHIB در 24 ساعت خریداری شد

اکوسیستم شیبا اینو (SHIB) شاهد افزایش قابل توجهی در تراکنش های بزرگ طی 24 ساعت بود. داده های IntoTheBlock انتقال 4.34 تریلیون توکن SHIB را نشان می دهد که نشان دهنده افزایش قابل توجهی در فعالیت نهنگ ها است.

نهنگ ها در حال انباشت SHIB

شاخص Large Holder Inflow که برای ردیابی جابه‌جایی وجوه به آدرس‌های متعلق به نهنگ‌ها استفاده می شود، 215 درصد افزایش یافته است. تنها در 19 آوریل، نهنگ ها 4.34 تریلیون SHIB را به اکوسیستم تزریق کردند که در مقایسه با 565.55 میلیارد SHIB که فقط دو روز قبل ثبت شده بود، افزایش قابل توجهی داشت.

افزایش فعالیت نهنگ ها، همراه با افزایش 58.48 درصدی حجم معاملات بیش از 100000 دلار، نشان دهنده رشد بالقوه انباشت SHIB توسط سرمایه گذاران برتر است.

در این رابطه بخوانید‌ : شاخص CPI چیست و چگونه بر سایر ارزها تأثیر می گذارد؟

چند نظریه در خصوص افزایش خرید SHIB توسط نهنگ ها (سرمایه گذاران بزرگ) وجود دارد. گفته می شود نهنگ ها به دنبال سود بردن از نوسانات فعلی بازار و نوسانات قیمت هستند، به این امید که از افزایش قیمت در آینده بهره ببرند.

احتمال دیگر این است که آنها در حال پیش‌بینی تحولات مثبت در اکوسیستم شیبا اینو هستند، مانند اعلان‌ها یا پروژه‌های جدید، که می‌تواند ارزش SHIB را افزایش دهد.

در نهایت، ظهور کاربردهای جدید و ارزشمند برای SHIB نیز ممکن است نهنگ ها را به جمع آوری توکن ترغیب کند، با این باور که کاربرد آن منجر به رشد بلندمدت ارزش آن می شود.

تاثیر نامشخص: نوسان کوتاه مدت یا رشد بلندمدت؟

در حالی که دلایل دقیق فعالیت نهنگ ها نامشخص است، بدون شک شیبا اینو را دوباره در کانون توجه قرار داده است. در زمان نگارش این مطلب SHIB با 18 درصد افزایش در 24 ساعت گذشته با قیمت 0.00002755 دلار معامله می شود. SHIB به شدت در حال افزایش است تا کاردانو (ADA) را از جایگاه دهم حذف کند.

تأثیر بلندمدت این فعالیت ها بر ارزش SHIB همچنان دیده می شود. این امکان وجود دارد که خرید توکن منجر به افزایش قیمت پایدار شود. با این حال، به همان اندازه ممکن است که این یک نوسان کوتاه مدت باشد.

صرف نظر از نتیجه، افزایش اخیر در فعالیت نهنگ ها به عنوان یک پیشرفت قابل توجه برای پروژه Shiba Inu عمل می کند و باعث جلب توجه جامعه ارزهای دیجیتال می شود.

ترجمه شده توسط مجله خبری نیپوتو


0

خرید و فروش ارزهای دیجیتال از امروز شروع کنیدثبت دیدگاه

لیست نظرات (0)
قیمت لحظه‌ای

بیت کوین

(BTC)
0.00٪

$ 0.00

0 تومان

خرید و فروش بیت کوین