/ اخبار اکسچنج ها / پلتفرم معاملاتی رابین هود کیف پول ارز دیجیتال خود را راه اندازی می کند

زمان مطالعه : 5 دقیقه

پلتفرم معاملاتی رابین هود کیف پول ارز دیجیتال خود را راه اندازی می کند

پلتفرم معاملاتی رابین هود کیف پول ارز دیجیتال خود را راه اندازی می کند

پلتفرم رابین هود این هفته از راه اندازی نسخه بتای کیف پول ارز دیجیتال خود خبر داد. این شرکت در ماه سپتامبر از پروژه کیف پول خود رونمایی کرد تا به مشتریان امکان معامله، ارسال و دریافت ارزهای دیجیتال با استفاده از اپلیکیشن خود را بدهد.

این شرکت با اشاره به اینکه تاکنون 1.6 میلیون نفر برای کیف پول های ارزدیجیتال ثبت نام کرده اند، گفت:

«در اواسط ژانویه، کیف پول های بتا را راه اندازی خواهیم کرد و برای هزاران مشتری از لیست انتظار عرضه می شود.»

رابینهود همچنین اعلام کرد که در هنگام عرضه آلفای کیف پول، که اخیراً به پایان رسید، «گروهی» از مشتریان از لیست انتظار، نسخه ای از کیف پول ارزدیجیتال شرکت را آزمایش کردند «و بازخورد دقیقی از طراحی و عملکرد آن ارائه دادند».

برای مثال، آزمایش‌کننده‌های نسخه آلفا، خواستار راهنمایی و توضیح عباراتی مانند «هزینه‌های شبکه» و «شناسه تراکنش» شدند. در پاسخ، این شرکت گفت که مقالات بیشتری در زمینه ارزدیجیتال ارائه خواهد کرد و پشتیبانی تلفنی 24 ساعته در کل هفته را ارائه می‌کند.

این شرکت همچنین افزود:« برخی از ویژگی های امنیتی را برای تراکنش های ارزدیجیتال ارائه خواهیم کرد. این موارد شامل احراز هویت چندعاملی درون برنامه‌ای است، بنابراین مطمئن می شویم که خود شما در حال انتقال هستید و همچنین بررسی تراکنش‌ها برای درک بهتر ریسک محل ارسال کوین ها.»

این شرکت خاطرنشان کرد: «در حالی که برخی می گویند سال 2021 سالی است که رمزارزها رایج شدند، حقیقت این است که بیشتر مردم هنوز درحال یادگیری این کلاس دارایی و نحوه عملکرد بلاک چین هستند».

طبق گزارش چینالیسیز (Chainalysis) در ماه دسامبر، رابین هود با چینالیسیز همکاری کرد تا از داده ها و ابزارهای این شرکت تحلیل داده بلاک چین، برای برآورده کردن الزامات پذیرش و جلب اعتماد مشتریان رابین هود برای معاملات مطمئن استفاده کند.

ترجمه شده توسط مجله خبری نیپوتو


0

خرید و فروش ارزهای دیجیتال از امروز شروع کنیدثبت دیدگاه

لیست نظرات (0)