/ عمومی / نظرسنجی : 4 درصد از آمریکایی ها پس از کسب سود از بازار کریپتو شغل خود را رها کردند

2 سال پیش

زمان مطالعه : 5 دقیقه

نظرسنجی : 4 درصد از آمریکایی ها پس از کسب سود از بازار کریپتو شغل خود را رها کردند

نظرسنجی : 4 درصد از آمریکایی ها پس از کسب سود از بازار کریپتو شغل خود را رها کردند

داده های شرکت تحقیقاتی سیویک ساینس (Civic Science)، نشان داد تقریبا 4 درصد از ساکنان ایالات متحده در طول 12 ماه گذشته از مشاغل خود استعفا داده اند زیرا از سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال سود کافی بدست آورده اند. جالب اینجاست که اکثر این افراد کم درآمد با حقوق سالانه کمتر از 50،000 دلار بودند.

ارزدیجیتال عامل استعفای افراد

طبق نظرسنجی انجام شده توسط پلتفرم سیویک ساینس، 7 درصد دیگر از شرکت کنندگان فردی را می شناسند که پس از کسب سود بسیار از این بازار ، شغل خود را رها کرده اند.

اکثر آنها کسانی هستند که درآمد پایینی داشته اند و 64 درصد از افرادی هستند که درآمدشان کمتر از 50،000 دلار در سال است. از سوی دیگر، تنها 8 درصد از آنها افرادی هستند که بیش از 150،000 دلار درآمد داشته اند.

در این رابطه بخوانید‌ : زیرساخت فیزیکی غیرمتمرکز چیست؟ (DePIN)

مارک کوبان (Mark Cuban)، کارآفرین میلیاردر آمریکایی، این نتایج را در حساب توییتر خود به اشتراک گذاشت. وی اشاره کرد که این درصد ممکن است در آینده به دلیل صعود اخیر قیمت اکثر ارزهای دیجیتال، افزایش یابد.

این نظر سنجی همچنین نشان داد معامله گران فعال یا معامله گران دوره ای در بازار سهام به طور قابل توجهی بیشتر در دارایی های دیجیتال سرمایه گذاری کرده اند.

سیویک ساینس هم از سرمایه گذاران ارزهای دیجیتال و هم از کسانی که به این حوزه علاقه دارند خواست تا دلیل سرمایه گذاری خود در این کلاس دارایی را توضیح دهند. 28 درصد از آنها دلیل خود را اینگونه بیان کردند «سرمایه گذاری رشد بلندمدت»، در حالی که 23 درصد گفتند انتظار سودهای کوتاه مدت را دارند. دلایل عمده دیگر ، «استقلال از دخالت دولت» با 12 درصد و «حفاظت در برابر شرایط نامطلوب اقتصادی» با 11 درصد بودند.

جای تعجب نیست که گروه های سنی جوان تر، نسبت به بیت کوین (bitcoin) و آلت کوین ها پذیرش بسیار بیشتری نشان داده اند. برای افراد زیر 35 سال، بازار دارایی های دیجیتال بسیار امیدوارکننده به نظر می رسد زیرا 36 درصد از آنها انتظار دارند سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال آنها را ثروتمندتر از والدینشان کند. این آمار در افراد بالای 55 سال به 6 درصد کاهش یافت.

جوانان آمریکایی و رویکرد آنها به ارز دیجیتال

بر اساس یک نظرسنجی دیگر، حدود 40 درصد از آمریکایی‌های زیر 29 سال از سرمایه‌گذاری در ارزهای دیجیتال مطمئن هستند. در عین حال، افراد میانسال تقریباً هیچ تمایلی برای ورود به این بازار نداشتند.

افراد جوان به ویژه آنهایی که میلیونر هستند، فعال ترین گروهی هستند که در این بازار فعالیت می کنند. نزدیک به 50 درصد از آنها پاسخ دادند حداقل 1/4 از سبد سهام خود را به ارزهای دیجیتال اختصاص داده اند. علاوه بر این، 30 درصد از آنها حداقل 50 درصد از دارایی خود را در این حوزه سرمایه گذاری کرده اند.

جورج والپر (George Walper)، رئیس شرکت مشاوره‌ای اسپکترم گروپ (Spectrem Group)، توضیح داد که چرا نسل های جوان بازار را بسیار وسوسه انگیز می دانند:

«سرمایه گذاران جوان، زمانی که ارزهای دیجیتال زیاد شناخته شده نبود از این فرصت استفاده کردند. با وجود جدید بودن این ایده، آنها از نظر فکری بیشتر با آن درگیر بودند. سرمایه‌گذاران قدیمی نمی‌توانند درک کنند آیا سرمایه‌گذاری در ارزهای دیجیتال قانونی است یا خیر.

ترجمه شده توسط مجله خبری نیپوتو

 

همچنین بخوانید : شیبا اینو چیست و چه کاربردی دارد؟


0

خرید و فروش ارزهای دیجیتال از امروز شروع کنیدثبت دیدگاه

لیست نظرات (0)
قیمت لحظه‌ای

بیت کوین

(BTC)
0.00٪

$ 0.00

0 تومان

خرید و فروش بیت کوین