/ اخبار آلت کوین ها / نظرسنجی ایلان ماسک در توییتر: تسلا باید دوج کوین (Dogecoin) را به عنوان روش پرداخت برای خودرو ها بپذیرد؟

زمان مطالعه : 5 دقیقه

نظرسنجی ایلان ماسک در توییتر: تسلا باید دوج کوین (Dogecoin) را به عنوان روش پرداخت برای خودرو ها بپذیرد؟

نظرسنجی ایلان ماسک در توییتر: تسلا باید دوج کوین (Dogecoin) را به عنوان روش پرداخت برای خودرو ها بپذیرد؟

ایلان ماسک ، مدیر عامل تسلا ، روز سه شنبه با انتشار توییتی یک نظرسنجی انجام داد و از پاسخ دهندگان پرسید که آیا می خواهید تسلا دوج کوین (Dogecoin) را به عنوان روش پرداخت بپذیرد یا خیر؟

این نظرسنجی در 10 دقیقه اول بیش از 400000 پاسخ ثبت کرد و در زمان نگارش این مقاله تقریباً به مرز یک میلیون پاسخ رسید. نظرسنجی ماسک در توییتر به مدت 24 ساعت ادامه خواهد داشت و می تواند آغازگر پذیرش دوج کوین (DOGE) توسط این شرکت باشد.

 

طرفداران دوج کوین (Dogecoin) از مدیر عامل تسلا خواسته اند این ارز دیجیتال را به لیست روش های پرداخت پذیرفته شده خود اضافه کند.

 

پاسخ به این نظرسنجی به طرز چشمگیری مطلوب بوده است و حدود 78 درصد از پاسخ دهندگان با پذیرش دوج کوین (DOGE) توسط تسلا موافق بوده اند.

همانطور که انتظار می رفت ، توییت ماسک تاثیر قابل توجهی بر قیمت دوج کوین (Dogecoin) داشت و نمودار 15 دقیقه ای نشان داد که همزمان با انتشار این نظرسنجی ، قیمت دوج کوین (DOGE) نیز افزایش یافت.

منبع:  TradingView

دوج کوین (Dogecoin) از ابتدای سال تاکنون بیش از 10،600 درصد رشد داشته و در صدد دستیابی به هدف 1 دلاری است.

 

هیجانات بازار دوج کوین (Dogecoin) به حدی بوده که براساس داده های  گوگل ترندز (Google Trends) میزان جستجوی اینترنتی برای دوج کوین (DOGE) از بیت کوین (Bitcoin) پیشی گرفته است.

 

اخیرا نیز شرکت جئومتریک انرژی (Geometric Energy) از برنامه هایی برای ارسال محموله ای از طریق یکی از موشک های اسپیس ایکس با تامین مالی دوج کوین (DOGE) خبر داد.

 

تسلا در حال حاضر بیت کوین (BTC) را به عنوان روش پرداخت برای خودروهای الکتریکی خود می پذیرد. این شرکت در ماه مارس ضمن اعلام اهدافش برای اجرای نود بیت کوین (Bitcoin ) ، این اعلامیه را منتشر کرد. همچنین اظهار داشت که بیت کوین (BTC) دریافتی برای خودروهای خود را ذخیره و نگهداری می کند.

 

ترجمه شده توسط مجله خبری نیپوتو


0

خرید و فروش ارزهای دیجیتال از امروز شروع کنیدثبت دیدگاه

لیست نظرات (0)