/ اخبار اتریوم / نزدک استکهلم اوراق قابل مبادله در بورس بیت کوین و اتر را فهرست می کند

1 سال پیش

زمان مطالعه : 5 دقیقه

نزدک استکهلم اوراق قابل مبادله در بورس بیت کوین و اتر را فهرست می کند

نزدک استکهلم اوراق قابل مبادله در بورس بیت کوین و اتر را فهرست می کند

با نزدیک شدن به سال 2022، تعداد محصولات قابل مبادله مبتنی بر ارز دیجیتال در اروپا در حال افزایش است.

نزدک استکهلم اعلام کرده است که 21Shares دو مورد از اولین اوراق قابل مبادله در بورس با پشتوانه فیزیکی (ETN) خود را در پلتفرم معاملاتی سوئدی فهرست کرده است.

دو ابزار فهرست شده، با بیت کوین (BTC) و اتر (ETH) به عنوان دارایی های مبنا ، بخش جدیدی را برای (ETN) ها نشان می دهند ، نوعی اوراق بدهی که یک شاخص اساسی از سهام و معاملات را در یک صرافی دنبال می کند.

بر اساس این اعلامیه، (ETN) های جدید دسترسی سرمایه گذاران به فرصت های سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال مانند بیت کوین و اتر را فراهم می کنند.

هلنا ویدین، رئیس بخش محصولات قابل معامله در بورس نزدک در اروپا ، می‌گوید اوراق قابل مبادله در بورس به فرد اجازه می‌دهند در دارایی‌های غیرسنتی سرمایه‌گذاری کنند و در عین حال شفافیت بازار قانونگذاری شده را نیز حفظ می کنند. او افزود “خوشحالیم که این بخش جدید را در نزدک استکهلم با 21Shares برای اولین بار راه اندازی می کنیم.”

طبق این بیانیه مطبوعاتی ، اکثر بانک‌ها و کارگزاران سنتی به سرمایه‌گذاران اجازه می‌دهند تا تمام (ETN)‌های فهرست شده در نزدک استکهلم را معامله کنند. این امر فرصت‌های جدیدی را برای سرمایه‌گذارانی که علاقه‌مند به سرمایه‌گذاری در ارزهای دیجیتال هستند، اما برای انجام این کار در صرافی‌های غیرقانونی تردید دارند ارائه می‌کند.

بازار ارزهای دیجیتال طی سال گذشته رشد قابل توجهی داشته است. علیرغم کاهش اخیر قیمت ها ، میزان علاقه به ارزهای دیجیتال همچنان بالاست.

یکی از دلایل این علاقه پایدار ممکن است افزایش سرمایه گذاران نهادی در بازار باشد. با افزایش سرمایه گذاری سازمانی در ارزهای دیجیتال، احتمالاً شاهد فهرست شدن محصولات بیشتری مانند (ETN) در اکسچنج های قانونگذاری شده خواهیم بود. طبق گزارشی در ماه سپتامبر ، ون اک (ETN) های سولانا (Solana) و پولکادات (Polkadot) را در بورس زترا (Xetra) معرفی کرد.

ترجمه شده توسط مجله خبری نیپوتو


0

خرید و فروش ارزهای دیجیتال از امروز شروع کنیدثبت دیدگاه

لیست نظرات (0)
قیمت لحظه ای

بیت کوین

(BTC)
۲.۱۳٪

$۴۲,۳۵۶,۰۷۳.۳۸

۱۲۳,۹۵۴,۵۸۰ تومان

خرید و فروش بیت کوین