/ اخبار بیت کوین / قیمت بیت کوین (Bitcoin) با از دست دادن سطح 17000 دلاری طی بزرگترین سقوط از ماه مارس ، همچنان در حال کاهش است

2 سال پیش

زمان مطالعه : 5 دقیقه

قیمت بیت کوین (Bitcoin) با از دست دادن سطح 17000 دلاری طی بزرگترین سقوط از ماه مارس ، همچنان در حال کاهش است

قیمت بیت کوین (Bitcoin) با از دست دادن سطح 17000 دلاری طی بزرگترین سقوط از ماه مارس ، همچنان در حال کاهش است

کف قیمتی 16300 دلار به این معنی است که (BTC / USD) پس از رسیدن به اوج 19،480 دلاری ، طی 24 ساعت بیش از 3000 دلار سقوط کرده است.

 

در زمان نگارش این مطلب ، قیمت با جهشی به 16،800 دلار رسید ، اما نوسانات شدید همچنان ادامه دارد. سقوط اخیر روند نزولی را ادامه می دهد که به طور ناگهانی در روز چهارشنبه شروع شد ، کمی پس از آنکه بیت کوین (Bitcoin) به اوج قیمتی خود پایین تر از 19،500 دلار رسیده بود.

نمودار روزانه BTC / USD طی 8 ماه . منبع:  TradingView

در همین حین ، اکسچنج اوککس (OKEx) اعلام کرد که روند برداشت های خود را مجدداً آغاز داده است. کی یانگ جو (Ki Young Ju) ، بنیانگذار شرکت تحلیلی کریپتوکوانت (CryptoQuant) به افزایش برداشت های کاربران از اوککس به کیف پول ها و اکسچنج های دیگر اشاره کرد.

 

وی در آخرین توییت خود نوشت: “میزان بیت کوین (BTC) انتقال داده شده از اوککس به سایر اکسچنج ها به 493 بیت کوین (BTC) رسید. 83 درصد از کل برداشت ها به کیف پول های غیر مبادله ای مانند امانتی اختصاص یافت. این امر می تواند در بلند مدت یک سیگنال صعودی باشد. ”

 

هشدارها درباره قانونگذاری جدید ایالات متحده

برایان آرمسترانگ (Brian Armstrong) ، مدیر عامل کوین بیس (Coinbase) در مورد شایعات اخیر مبنی بر اینکه ایالات متحده قصد دارد قانونگذاری جدیدی را در خصوص کیف پول های کریپتوی خود میزبانی (self-hosted) اعمال کند اظهاراتی را بیان کرد :

 

“اگر این قانونگذاری جدید اجرا شود ، وضعیت وحشتناکی ایجاد خواهد شد و تأثیرات منفی طولانی مدتی برای ایالات متحده به همراه خواهد داشت. در اوایل ظهور اینترنت نیز ، افرادی خواستار قانونگذاری آن مانند شرکت های تلفن بودند. خدا را شکر که این کار را نکردند. ”

 

ترجمه شده توسط مجله خبری نیپوتو


0

خرید و فروش ارزهای دیجیتال از امروز شروع کنیدثبت دیدگاه

لیست نظرات (0)