/ فین تک های ارزهای دیجیتال / عکاسی از توکن NFT بورد ایپ 1.4 میلیون دلار سود کرد

زمان مطالعه : 5 دقیقه

عکاسی از توکن NFT بورد ایپ 1.4 میلیون دلار سود کرد

عکاسی از توکن NFT بورد ایپ 1.4 میلیون دلار سود کرد

طبق گزارشات ، یک عکاس از فروش مجدد توکن های غیر مثلی بورد ایپ یاچت کلاب (Bored Ape Yacht Club) خود سود زیادی کسب کرده است.

در 13 دسامبر، جان ناپف (John Knopf)، عکاس نامزد امی (Emmy)، اعلام کرد که NFT بورد ایپ خود را فروخته است.

او برای این قطعه 347 اتریوم (ETH) دریافت کرد. ناپف اظهار داشت که در ابتدا میمون فضانورد چشم لیزری شماره 9452 را در روزی که ساخته شد تنها با 0.08 اتریوم خریداری کرد.

فروش او با قیمت فعلی اتریوم در حدود 1.39 میلیون دلار سود به همراه داشت. ناپف گفت: از بورد ایپ، برای تغییر زندگی خودم و همه افراد جامعه متشکرم.

برخی به این نکته اشاره کردند که اگر او در ایالات متحده مستقر بود، طبق لایحه مالیاتی سنگین ، دولت می توانست تا 35 درصد سود آن را دریافت کند.

خریدار آن، دیپاک تاپلیال (Deepak Thapliyal) مدیر عامل شرکت چین پروتکل (Chain Protocol) در خصوص قصد خرید خود اظهار داشت که تصمیم گرفتم میمون ها را وارد کنم و میمون خودم را بفروشم، اما به عنوان اولین NFT من می خواستم بهترین مورد را خریداری کنم.

او 655 اتریوم را به والتش منتقل کرد تا بتواند آسترو ایپ (Astro-ape) را خریداری کند. شبهاتی در رابطه با معامله مطرح شد زیرا به اشتباه 230 اتریوم دیگر علاوه بر قیمت پیشنهادی برای فروشنده ارسال شد.

پس از اینکه پیشنهاد اولیه خود را ارائه دادم، مجبور شدم 230 اتریوم را به والت دیگری در تلفن همراه منتقل کنم. فکر کردم دکمه کپی آدرسی که من میفرستم درست است.سپس سعی کرد با ناپف تماس بگیرد تا اشتباه را توضیح دهد و در مورد قیمت NFT توافق کند.ناپف 230 اتریوم (حدود 920,000 دلار) را پس از توافق آن دو بر روی قیمت 347 اتریوم برای NFT پس داد.

این اشتباهات در فروش NFT غیر معمول نیست. در اواخر آگوست، NFT یک میمون جهش یافته به جای 17 اتریوم به قیمت 17 یو اس دی کوین (USDC) فروخته شد.

پرفروش ترین توکن های NFT هفته

بر اساس داده های پلتفرم تحلیلی نانفانگیبل (Nonfungible)، در هفت روز گذشته، مبلغ فروش توکن های NFT، مجموعا 275 میلیون دلار بوده است. پرفروش ترین مجموعه NFT در هفته گذشته کریپتو پانکز (CryptoPunks) بوده که 50 میلیون دلار فروش داشته است.

بعد از آن، بورد ایپ یاچت کلاب با 41 میلیون دلار دومین فروش برتر هفتگی است.

ترجمه شده توسط مجله خبری نیپوتو


0

خرید و فروش ارزهای دیجیتال از امروز شروع کنیدثبت دیدگاه

لیست نظرات (0)