/ اخبار ارز دیجیتال / شرکت (OLB Group) پذیرش ارز دیجیتال را برای هزاران کسب و کار آمریکایی امکان پذیر می کند

زمان مطالعه : 5 دقیقه

شرکت (OLB Group) پذیرش ارز دیجیتال را برای هزاران کسب و کار آمریکایی امکان پذیر می کند

شرکت (OLB Group) پذیرش ارز دیجیتال را برای هزاران کسب و کار آمریکایی امکان پذیر می کند

مشاغل کوچک اکنون می توانند با استفاده از فناوری پایانه فروش (OLB)امکان پرداخت از طریق ارز دیجیتال را ارائه دهند.

 

این شرکت ارائه دهنده خدمات تجارت الکترونیکی مستقر در نیویورک ، پذیرش پرداخت ارزهای دیجیتال را برای مشاغل تسهیل می کند.

در این رابطه بخوانید‌ : شبکه جیتو چیست؟ و چه ویژگی هایی دارد؟

 

بیش از 8500 کسب و کار که از خدمات (OLB) استفاده میکنند اکنون می توانند بیت کوین (BTC) ، اتریوم (ETH) ، یو اس دی کوین (USDC) و دای (DAI) را از طریق پلتفرم (OmniSoft) این شرکت دریافت کنند. مشتریانی که تمایل به پرداخت با ارز دیجیتال در فروشگاه و یا از طریق تلفن های همراه خود دارند ، می توانند به سادگی با کیف پول کریپتوکارنسی این کار را انجام دهند. کلیه پرداخت ها از طریق (SecurePay) پردازش می شود ، یک درگاه پرداخت که اعتبار تراکنش را تأیید می کند ، ارز دیجیتال را به دلار آمریکا تبدیل می کند و فروش نهایی را تأیید می کند.

 

تصمیم برای ادغام پرداخت های ارز دیجیتال تا حدی ناشی از رشد سفارشات آنلاین طی همه گیری ویروس کرونا بود. پلتفرم (OmniSoft) چندین گزینه از جمله امکان پذیرش ارزهای دیجیتال برای تسهیل پرداخت ها را در اختیار فروشندگان قرار داده است.

 

رونی یاکوف (Ronny Yakov) ، مدیرعامل (OLB Group) می گوید درگاه پرداخت و ساختار پایانه فروش ادغام ارزهای دیجیتال از طریق چنین کانال هایی را آسان می کند.

 

در مورد پرداخت با کریپتوکارنسی یاکوف معتقد است که هنوز در مراحل اولیه پذیرش این دارایی ها هستیم ، اما شاهد افزایش علاقه از سوی فروشندگان و کسب و کارهایی هستیم که این گزینه پرداخت را به عنوان ابزاری کاربردی برای مشتریان خود می پذیرند.

 

وی همچنین معتقد است برخی از صنایع به احتمال زیاد قبل از دیگر صنایع اقدام به پذیرش پرداخت های کریپتو می کنند:

 

همچنین بخوانید : بیت کوین چیست؟ و چه تغییری در بازارهای مالی ایجاد کرد؟

“ما پیش بینی می کنیم که پذیرش در مواردی مانند خرید و فروش جواهرات با املاک و مستغلات با سرعت بیشتری اتفاق بیفتد زیرا هزینه تراکنش های کریپتوکارنسی پایین تر است و اغلب نصف هزینه کارت های اعتباری است.”

ارزهای دیجیتالی مانند بیت کوین (Bitcoin) در حال تبدیل شدن به یک ابزار مناسب برای مبادله اند اما با انتقاداتی نیز مواجه می شوند. چارلی مانگر (Charlie Munger) ، سرمایه گذار میلیاردر و نایب رئیس برکشایر هاتاوی (Berkshire Hathaway) ، اخیراً از بیت کوین (Bitcoin) انتقاد کرد که “نوسان آن بیش از حد است و نمی تواند به عنوان یک ابزار مبادله خوب عمل کند.”

 

با توجه به اینکه روند توسعه مقیاس پذیری و زنجیره های جانبی هنوز در حال انجام است ، باید دید که آیا ارزهای دیجیتال به عنوان سیستم های پرداخت به طور موثر عمل می کنند؟ در این بین ، دارایی هایی مانند بیت کوین (Bitcoin) و اتریوم (Ethereum) به ترتیب از نظر قابلیت ذخیره ارزش و قابلیت های توسعه مورد توجه قرار گرفته اند.

 

ترجمه شده توسط مجله خبری نیپوتو


0

خرید و فروش ارزهای دیجیتال از امروز شروع کنیدثبت دیدگاه

لیست نظرات (0)
قیمت لحظه‌ای

بیت کوین

(BTC)
0.00٪

$ 0.00

0 تومان

خرید و فروش بیت کوین