/ اخبار آلت کوین ها / سرکل به دنبال گسترش در آسیا در استیبل کوین ین ژاپن سرمایه گذاری می کند

زمان مطالعه : 5 دقیقه

سرکل به دنبال گسترش در آسیا در استیبل کوین ین ژاپن سرمایه گذاری می کند

سرکل به دنبال گسترش در آسیا در استیبل کوین ین ژاپن سرمایه گذاری می کند

برنامه های سرکل (Circle) برای آسیا شامل یک دفتر مرکزی در سنگاپور، یک شرکت جدید سرمایه‌ گذاری و تلاش برای سرمایه‌ گذاری در استیبل کوین ین ژاپن است.

سرکل، شرکت ناشر یو اس دی کوین (USDC) و مستقر در ایالات متحده، بازارهای پررونق ارزهای دیجیتال آسیا را هدف قرار داده است.

سرکل در اقدامی برای تقویت حضور خود در آسیا، سنگاپور را برای ایجاد یک شعبه منطقه ای انتخاب کرد. طبق مصاحبه جرمی آلر (Jeremy Allaire)، مدیر عامل سرکل با بلومبرگ (Bloomberg)، این شرکت همچنین در حال راه اندازی یک بازوی سرمایه گذاری به نام سرکل ونچرز (Circle Ventures) است. اولین سرمایه گذاری این شرکت روی استیبل کوین ین ژاپن خواهد بود.

در این رابطه بخوانید‌ : اندیکاتور MACD چیست؟ و چگونه میتوان از آن استفاده کرد؟

آلر گفت که این شرکت فرصت های قابل توجهی را در بازارهای آسیایی می بیند و انتظار دارد شاهد پذیرش قوی استیبل کوین ها در بازارهای استقراض و اعطای وام باشد. وی افزود، محیط تورمی و جستجو برای بازدهی بیشتر در درجه اول باعث حرکت بازارها به سمت استیبل کوین ها می شود.

سرکل در حال حاضر برای دفتر مرکزی خود در سنگاپور مشغول استخدام است تا یو اس دی کوین را به یکی از اولین استیبل کوین‌ های جهان تبدیل کند. این شرکت در حال همکاری با مقامات مالی سنگاپور (MAS) است تا پذیرش یو اس دی کوین را برای کسب و کارهای بزرگ کشور آغاز کند.

آلر یکی از اولین مدیران در صنعت کریپتو بود که از پیشنهاد اخیر دولت بایدن برای تنظیم مقررات برای ناشران استیبل کوین به عنوان بانک حمایت کرد.

او گفت: ما با این فرض اساسی برای چیزی که به طور بالقوه پشتوانه حجم وسیعی از پرداخت‌ ها و فعالیت‌ های بازار است، موافق هستیم.

او در مصاحبه‌ ای گفت که گام‌ های فعلی، مقررات حال حاضر متمرکز بر انتقال پول را به یک زیرساخت بسیار اساسی‌ تر در آینده بانکداری و بازارهای سرمایه ارتقا می‌ دهد.

ترجمه شده توسط مجله خبری نیپوتو

 

 


0

خرید و فروش ارزهای دیجیتال از امروز شروع کنیدثبت دیدگاه

لیست نظرات (0)
قیمت لحظه‌ای

بیت کوین

(BTC)
0.00٪

$ 0.00

0 تومان

خرید و فروش بیت کوین

بیشتر بخوانید