/ اخبار بیت کوین / راه اندازی دستگاه های خودپرداز بیت کوین در هلسینکی و فنلاند

1 سال پیش

زمان مطالعه : 5 دقیقه

راه اندازی دستگاه های خودپرداز بیت کوین در هلسینکی و فنلاند

راه اندازی دستگاه های خودپرداز بیت کوین در هلسینکی و فنلاند

طبق توییت منتشر شده از سوی بیت کوین آرشیو (Bitcoin Archive) ، فروشگاه های هلسینکی و فنلاند تعداد زیادی دستگاه خودپرداز بیت کوین (BTC) نصب کرده اند. کاربران اکنون می توانند برای انجام پرداخت مستقیم از طریق بیت کوین و بالعکس به راحتی پول نقد را مبادله کنند.

استفاده گسترده از دستگاه‌های خودپرداز بیت‌کوین و نصب دستگاه های جدید در جهان شدت گرفته و غیرقابل کنترل می‌شود. در واقع راه اندازی (BATM) ها و تسلط آنها به طور چشمگیری علاقه بسیاری از کاربران را در بازار ارزهای دیجیتال به همراه داشته است.

علاوه بر این، کاربران باید توجه داشته باشند که دستگاه های خودپرداز بیت کوین نصب شده مستقل هستند، به این معنی که هیچ نظارت شخص ثالثی هنگام استفاده از آنها وجود ندارد.

همانطور که قبلاً گفته شد، به غیر از معامله پول نقد با ارز دیجیتال، کاربران علاقه مند می توانند بیت کوین را با استفاده از دستگاه های خودپرداز یا کارت نقدی خود خریداری کنند. این دستگاه ها با امکانات و گزینه های گسترده‌ای که دارند، به معامله‌گران اجازه می‌دهند چندین ارز دیجیتال و کوین را تنها در چند مرحله خریداری کنند.

بسیاری از مردم در واکنش به توییت بیت کوین آرشیو ، تجربه خود را در مورد (BATM) به اشتراک گذاشتند. بسیاری می‌گویند استفاده از دستگاه‌های خودپرداز بیت‌کوین را به هر روش دیگری برای پرداخت کریپتو ترجیح می‌دهند، زیرا پروسه آسان تری دارد.

برخی نیز اشاره کردند عاشق عملکرد ساده (BATM) هستند اما با هزینه های بالایی همراه است. علاوه بر این، برخی کاربران این سوال را مطرح کردند که آیا دستگاه های خودپرداز بیت کوین از احراز هویت مشتری پشتیبانی می کنند یا خیر.

ترجمه شده توسط مجله خبری نیپوتو


0

خرید و فروش ارزهای دیجیتال از امروز شروع کنیدثبت دیدگاه

لیست نظرات (0)